This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Галина Павлів – берегиня народного мистецтва українців

Лебідь Віра, м. Запоріжжя

ВСТУП

Здавна Запорізька земля вважалася колискою українського козацтва, вільного духу, де народжувалася національна ідея, і в кожному плекали любов до рідного краю. Період Козаччини є одним з найбільш значущих та яскравих в історії України, адже саме звідти беруть свій початок національно-визвольні настрої населення, а отже, формування вільної, незалежної держави.

Детальніше...

Я буду жити, бо в серці маю те, що не вмирає

Гладун Катерина, смт. Клевань, Рівненська обл.

(100-річчю від дня народження Антоніни Горохових присвячується)

Своїх ти не щадила сил,
Вкраїни стяг несла над світом.
І кожен порух твоїх крил
Для нас лишився заповітом.

Детальніше...

Леся Українка в Криму

Куланова Аліна, м. Севастополь

Перший візит поетеси
Леся Українка – одна з найвидатніших українських письменниць, яка зробила величезний вклад у розвиток нашої культури, зокрема літератури, але найголовніше, у розвиток нашої духовності, національної свідомості та всенародного патріотизму.

Детальніше...

Моє сокровенне. Із громадського і творчого життя Почесної членкині Союзу українок України Надії Романюк

Латик Вікторія м. Болехів, Івано-Франківська обл.

На порозі бойківського краю, обабіч гірської річки Сукіль, у підніжжі гір Карпат розташувалося містечко Болехів зі своєю історією, героями та природою. Стоїть тут Іван Франко, спостерігаючи за жителями міста, красується у вишиванці та коралях Наталія Кобринська, що усе своє свідоме життя боролася за гідну громадянську позицію жінки.

Детальніше...

Видатні українки Луганщини національного значення

Василець Олеся, м. Луганськ

Чимало жінок, які прославляли нашу рідну Луганщину, увійшли в її історію як будівничі, творці, взірці жіночності, видатні історичні постаті. Протягом багатьох століть люди оспівували та прославляли в піснях і віршах образ матері – берегині чи коханої жінки, благословляючи її ім'я.

Детальніше...

Натхненна Україною. Марія Фішер-Слиж

Сончак Тетяна, м. Коломия, Івано-Франківська обл.

Вступ

Видатна жінка України… Якою ж вона повинна бути? На мою думку, сміливою, здатною пройти крізь всі перешкоди, негаразди та завжди, з чистим серцем, впевнено крокувати до своєї мети. Душа її завжди леліятиме Україну, її мову, її дух! Такою була Марія Фішер-Слиж.

Детальніше...

«Моє життя – Україна і математика»

Кравець Ростислав, с. Воронівка, Черкаська обл.

Історія українського народу настільки велика, що лише думкою можна осягнути її велич. Особливістю історії народу є люди, які творили цю історію. Сторінки історії Черкащини переповнені іменами видатних людей, якими ми гордимося. Свій відбиток на цих сторінках залишила і Ніна Вірченко.

Детальніше...

Працюємо в ім'я української нації

Саляк Ліна, м. Ходорів, Львівська обл.

(З історії діяльності Союзу українок міста Ходорова)
Я, учениця 10-Б класу Саляк Ліна, обрала тему своєї роботи про розвиток жіночого руху на Ходорівщині. Споконвіків жіноцтво України було національно-свідомою частиною суспільства і організовувало культурно-просвітницьку роботу серед населення.

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123