This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Конкурс в 2016 році

Вступне слово

«Нам пора для України жить!...»

Ростислава Федак,
голова конкурсної комісії (1997-2016),
заступник голови Союзу українок України

Сьогодні, в 160 роковини від дня народження титана нації Івана Франка, чуємо всесильний клич, який лине через століття, як заповіт народові – працювати в єдності і пошані, боротися і перемагати. По особливому сприймають творчість Івана Франка молоді дослідники – майбутні науковці, поети, літературознавці, громадські та політичні діячі. У своїх двадцяти конкурсних роботах, які об’єднані у «Франкіані», конкурсанти з різних куточків України Аліна Капінос з Хмельницького, група авторів з Одеської гімназії №7, Ганна Бордун з Рогатина, Марта Боднарук з Калуша, Акімова Анна і Танцура Каріна з с. Троїцького на Миколаївщині, Роман Крутяк зі Львова, Анна Оверченко з Херсонщини, Олександра Кіріцева з Маріуполя, Денис Смірнов з Луганщини, роботи з Дрогобича, Новосафронівки, Львова, Кіровоградщини, Клеваня, Коломиї сприймають Івана Франка як Пролога Нації, поєднують його поетичне пророче Слово з сьогоденням України, яка мусить вести кровопролитну боротьбу на своїй землі з російським загарбником. І побажання їм Франковими словами:
«Фантазія твоя хай буде многоплодна,
А в серці твоїм горить
Огнем могутнім гордість благородна,
Перед ніким чола щоб не корить!»
Любов до рідного краю, турбота за майбутнє України 19 років тому об’єднала молодь, педагогів, організаторів конкурсу нашої держави і зарубіжжя. Літописні сторінки щоденного буття, написані ровесниками Незалежної України, – золотий фонд нашої історії. Цьогоріч на конкурс подано 177 конкурсні роботи з 22 областей України та Італії. Роботи об’єднані в 16 номінаціях. У них – окремішній погляд молоді на минуле і сьогодення України, погляд в майбутнє і почуття гордості за приналежність до української нації. В багатьох роботах конкурсанти подають пропозиції, як змінити людину радянського штибу на людину з європейським демократичним вибором, домінантою якого є гуманізм, гідність, свобода, правда і добро. І, як продовження, роботи номінації «Криниця духовності» присвячені величним постатям України Митрополиту Андрею Шептицькому та Патріарху Йосипу Сліпому, які стали символами української церкви, символами національного та духовного єднання. Це роботи Олександри Кудловської з Мукачева, Юрія Мацали з Клеваня, Ольги Винничук з Рогатина, Наталі Теліженко з Шевченкового. Харизматична постать Андрея Шептицького – святий приклад для наслідування. Його заповіти – вчення справжньої віри та любові до ближнього, свідомого християнства й національного патріотизму – заповіти на всі віки для всіх прийдешніх поколінь, адже першою умовою побудови української держави Митрополит Андрей Шептицький вважав «національну єдність і гармонію духу».
Жінці - українці, її ролі та значущості у боротьбі за Незалежність України, утвердженні державності, мови, збереженні духовних та мистецьких скарбів, ангелу-охоронцю родини, яка своєю колисковою піснею «вливає любов до племені, до краю» присвятили свої дослідницькі роботи Ірина Сивак з с. Ятранівки, Дарина Безкоровайна та Ірина Швед зі Львова, Кароліна Власенко з Лебедина, Марина Ткаченко з Черкас, Анастасія Вєтрова з Рівного, Анастасія Мартинчук з Костополя. І як висновок-заповіт кожної українки: «лиш би наші ідеї, праця, коріння, глибока материнська любов були джерелами життя».
«Україно! Доки жити буду,
Доти відкриватиму тебе!»
Словами Василя Симоненка розпочинається цикл конкурсних робіт, присвячених краєзнавчому дослідженню та пошуку. Роботи Поліщук Анастасії із Ладана, Трепова Владислава з Херсона, Колотило Аліни, Гриневич Анни, Барей Дар’ї з с. Шевченкове наповнені бажанням пізнати глибини сутності української нації, чітко уявити минуле, щоб передбачити не лише сьогодення, але й майбутнє. Молодий дослідник зі Шполи Богдан Ремінний пише: «Особливістю української нації є нездоланна тяга до вивчення Всесвіту. Для втілення мрії людства про зоряні польоти українці зробили більше, ніж усі нації разом узяті. Наша нація дала людству крила!». І висновок: «Ми господарі на рідній землі і не дозволимо зайдам нищити її».
Номінація «Видатні постаті України» - посвята тим, хто був незаслужено забутий, недостатньо поцінований. Ламанова Ліля із Дружківки посвятила свою роботу видатному хірургу Донбасу, сину Лемківщини, Петрові Серняку, у долі якого поєдналися Схід і Захід України. Докієнко Діана з с. Веселе на Дніпропетровщині дослідила віхи життя і діяльності підприємця та громадського діяча ХІХ ст. Олександра Поля. Левчук Кирило з Рівного розлого дослідив життєвий та творчий шлях Анатолія Грицая, відомого бандуриста, патріарха школи бандури на Рівненщині. Мореплавцю-досліднику, українському Магеллану Юрію Лисянському, його внеску у розвиток світової географічної науки присвятила свою роботу Марина Герасименко з Ніжина.
Цікаві роботи з літературознавства, мовознавства та фольклору матимуть практичне застосування. Тематика поетичного слова, художньо-літературної творчості Леміш Оксани з Ніжина, Полончук Анастасії з Славути, Юник Анастасії з Старобільська, Артеменко Анни із с. Мрин, Смолякова Олександра з Новогродівки, Дубового Олега з Києва, Бондарь Анни з Лебедина наповнені трепетною любов’ю до ближнього, до рідної землі, героїв минулого і сьогодення.
«Герої і час» - тема, яка болить кожного українця. Адже в Україні війна. Неоголошена, але реальна, з тисячами смертей, покалічених, переселених і обездолених, осиротілих. Тут доречне слово Івана Франка: «…простий розум каже, що із злом треба боротися, бо інакше воно буде рости і подужає нас». « Чому московській путінській орді дозволили і дозволяємо нищити Україну? Хто відповідальний?», - запитують у своїх роботах конкурсанти Татомир Софія і Кохан Марта з Калуша, Пушкіна Софія і Олексієнко Тетяна з Шевченкового, Любчик Аліна з Малятина, Іванченко Сніжана з Києва, Михайлов Влад з Маріуполя, Коваль Олексій і Коваль Руслан з Новосафронівки, Вініславський Руслан з Клеваня.
Тематика робіт номінації «Ми – горда нація» наповнена гордістю за приналежність великій українській нації. Італійськими стежками з Лесею Українкою пройшла юна дослідниця з Італії Софія Лоренцо. Особлива подяка за співучасть у написанні роботи батькам Софійки, Оксані та Франкові Лоренцо, бабусі Марії Хоровій та науковому керівникові Лідії Дукас. В цій номінації виділені роботи Чирко Олександри з Рівного, Басенка Владислава та Вельган Лесі з Шевченкового, Рябовол Єлизавети з Сєвєродонецька, Гончаренко Ірини з Ромен.
Цікавими та наповненими практичними матеріалами дослідження проблем «Екології та здоров’я нації». Це роботи Горячка Максима з Хмельницького, Костіва Ореста, Іванців Ольги, Корнелюка Вячеслава з Луцька, Галалюк Владислави з смт. Рокині, Носань Ольги зі Львова, Степаненко Аліни зі Шполи, Зацаринного Анатолія з Києва.
Велику увагу приділено конкурсантами проблемам національного виховання та гендерної політики, особливо проблемам реформування освіти в Україні, надання можливості педагогам подавати свій предмет як прикладну науку без рамок обмежень, а учням вміло застосовувати набуті знання в оволодінні професією, щоденному житті. Роботи Курник Валентини з Калуша, Стринадко Зіновії з Банилова, Пидорич Ярослави з Лебедина, Іщенко Анни з Ромен стосуються державної політики щодо освіти, проблем в освітньому просторі, гармонійного розвитку особистості.
Успішно дебютували у номінації «Публіцистика і журналістика» з найвищою нагородою «Перлина конкурсу» Олександра Василенко збіркою публіцистики «Лицарі перемоги, янголи світла» з посвятою «вічній пам’яті полеглих за Батьківщину й пам’яті тих, які йдуть далі, з невимовною вдячністю за щоденний подвиг» та Мар’яна Польська з Верхнього Рогачика «Лише сильним дано право на безсмертя».
Оригінальні роботи на конкурс представили Огурчак Софія зі Львова, Малиновська Тетяна з Калуша, Лук’янчук Ангеліна з Рівного, Пидорич Ярослава з Лебедина, які посіли найвищі нагороди «Перлина конкурсу» і І місце.
Конкурсні роботи Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край - 2016» - ще одна сторінка до літописного фонду новітньої історії України.
Щира подяка конкурсантам і науковим керівникам за плідну працю, таку потрібну для утвердження кожної молодої людини та державності.
Членам конкурсної комісії за багаторічну жертовну працю та щорічне видання Збірників конкурсних робіт. Головам обласних, міських організацій, осередків Союзу українок, керівникам навчальних закладів, оргкомітету, меценатам, усім, хто співпрацює з нами впродовж 19 років, за світле свято зустрічі у Львові, свято єдності і пошани.
Наступний 2017 рік двічі ювілейний: 100-річчя Союзу українок і 20-річчя Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край». Чекаємо цікавих наукових досліджень, творчих робіт, розповідей про ваші шляхи і долі дорогі конкурсанти. До зустрічі у вересні 2017-го.
Миру, добра і щасливої долі!

 

Висновки конкурсної комісії
з визначення переможців
Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край – 2016»

 


Протокол № 3 засідання конкурсної комісії
від 09.06.2016р.

 


Конкурсна комісія провела аналіз 177 прорецензованих наукових, дослід-ницьких, пошукових та творчих конкурсних робіт, які надійшли із шкіл, вищих та середніх навчальних закладів, МАН, позашкільних установ. Комісія визнала, що всі роботи відповідають вимогам умов конкурсу. Роботи надійшли з 22 об-ластей України та Італії. Ґрунтовний аналіз конкурсних робіт членами конкурс-ної комісії підтверджує велику значущість конкурсу у вихованні національно -свідомої молоді, будівничих держави.
Конкурсна комісія вирішила:

 

І. У номінації «Франкіана» Нагородити дипломами : Перлина конкурсу

1/113. Капінос Аліну

ученицю Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура
за пошуково-дослідницьку роботу «Живий серед живих: вшанування Каменяра на Хмель-ниччині у ХХ-ХХІ століттях (за матеріалами архівної преси)»
Науковий керівник: Михайлів Тарас Володимирович, вчитель історії 2/53. Лебединську Яну, Костенко Анастасію, Благорозумну Анну учениць Одеського НВК «Гімназія №7»
за пошуково-дослідницьку роботу «Філологічний та історичний аспекти зв’язків Івана Франка з Південною Пальмірою»
Науковий керівник: Ободовська Валентина, учитель історії; Пастух Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури
І місце
3/42. Бордун Ганну
учениця Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого Івано-Франківської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Іван Франко - це розум і серце нашого народу» Науковий керівник: Скарбовська Галина, вчитель української мови та літератури 4/48. Боднарук Марту
ученицю Калуської гімназії ім. Д. Бахметюка Калуської міської ради Івано-Франківської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Фольлористична діяльність Івана Франка: науково-рефлексійний аспект крізь призму особистого культурно-освітнього міжнародного прое-ктування»
Науковий керівник: Півторак Віталій Романович, вчитель української мови та літератури, керівник гуртка мовно-літературної творчості обласного відділення МАН
5/75. Крутяка Романа
студента Львівського національного університету ім.І.Франка за пошуково-дослідницьку роботу «Іван Франко і село Яворів на Гуцульщині» Науковий керівник: Стефак Василь Федорович, Заслужений працівник культури України,
член Національної спілки письменників України 6/82. Акімову Анну, Танцуру Каріну
Акімова Анна: учениця Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. Танцура Каріна: учениця Новосафронівської зош І-ІІІ ст. Новоодеської районної ради Миколаївської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Чарівник вогню в одежі слова»
Наукові керівники: Іванова Наталя Іванівна, вчитель історії Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст.; Мала Людмила Миколаївна, вчитель географії та екології Новосафронівської ЗОШ І-ІІІ ст. 7/111. Оверченко Анну
ученицю Новотроїцького НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- гімназія» Херсонської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Прометей» та творчу роботу «Лист до матері» Науковий керівник: Ніколюк Лариса Веніамінівна, заступник директора, учитель української мови та літератури
ІІ місце
8/15. Кіріцеву Олександру
ученицю зош №7 м. Маріуполь Донецької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Геній, революціонер, патріот українського народу» Науковий керівник: Катєньова Олександра Сергіївна, вчитель трудового навчання
9/52. Гнатюка Миколу
учня Коломийської гімназії ім. М. Грушевського Івано-Франківської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Пам’ятаю, як нині…»
Науковий керівник: Гнатюк Марія, вчитель інформатики та християнської етики НВК № 9 «школа – природничо- математичний ліцей»
10/72. Дубравську Вікторію
ученицю Дрогобицької гімназії імені Богдана Лепкого Львівської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Дрогобицька гімназія в житті та творчості великого Каменяра»
Науковий керівник: Дубравська Зоряна, кандидат філологічних наук, старший викладач ка-федри практики англійської мови ДДПУ імені Івана Франка
11/74. Дяченко Вікторію ученицю СЗШ № 96 м.Львова
за пошуково-дослідницьку роботу «Долі нащадків Каменяра через призму особистості Івана Франка: сина, чоловіка, батька»
Науковий керівник: Бідник Наталія Степанівна, завідувач відділу методичного супроводу та інноваційної діяльності Навчально-методичного центру освіти м. Львова, вчитель СЗШ № 96 12/83. Коваль Олексій, Коваль Руслан
Коваль Олексій - учень Новосафронівської зош, Коваль Руслан - бібліотекар Новосафронів-ської сільської бібліотеки Новоодеського р-ну Миколаївської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Іван Якович Франко -філософ» Науковий керівник: Коваль Геннадій Павлович, вчитель історії та географії ІІІ місце
13/67. Смірнова Дениса
студента Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
за пошуково-дослідницьку роботу «Тричі мені являлася любов…»: стежками життя Івана Франка»
Науковий керівник: Пінчук Тетяна Степанівна, професор кафедри української літератури, декан факультету української філології та соціальних комунікацій
14/86. Білецького Юрія
учня Клеванського професійного ліцею Рівненської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «"Тричі мені являлася любов" (до 160-річчя від дня на-родження Івана Франка присвячується)
Науковий керівник: Кондратюк Тамара Романівна, викладач української мови та літератури
15/121. Власенко Кароліну
ученицю Лебединського НВК №1 Шполянської районної ради Черкаської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Сімейне вогнище Івана Франка»
Науковий керівник: Вакуленко Світлана Анатоліївна, учитель української мови та літератури 16/175. Кафедру гуманітарних наук Червонокам’янської зш І – ІІІ ступенів Олександ-рійського району Кіровоградської обл.
за творчу роботу «Тобі, Великий Каменяре»
Науковий керівник: Тищенко Оксана Володимирівна, Хиленко Тетяна Іванівна, вчителі укра-їнської мови та літератури; Костиря Світлана Георгіївна,учитель зарубіжної літератури 17/176. Хомич Марію
ученицю Дрогобицької гімназії імені Богдана Лепкого
за пошуково-дослідницьку роботу «Іван Франко. Оповідання «Під оборогом»
Науковий керівник: Світлана Дорик, викладач – методист української мови та літератури Нагородити грамотами за участь у конкурсі:
18/13. Лісовську Альону
ученицю Маріупольської спеціалізованої школи №4 Донецької обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Мій Франко»
Наукові керівники: Андрєєва Світлана Станіславівна, вчитель обслуговуючої праці та техно-логій, Кірпіченко Н.В., учитель української мови та літератури зош № 65
19/28. Буцика Кирила
учня Запорізького загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 108 за пошуково-дослідницьку роботу «Пора Україні служить!»
Науковий керівник: Буцик Анна Володимирівна, вчитель української мови та літератури 20/157. Жуган Вікторію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Драматургія Івана Франка»
Науковий керівник: Хмара Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури ІІ. Нагородити дипломами :
1. У номінації «Видатні жінки України» Перлина конкурсу
21/117. Сивак Інну
учениця Ятранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Чер-каської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Надія Віталіївна Суровцова − страдницький шлях ве-ликої українки»
Науковий керівник: Сивак Людмила Анатоліївна, вчитель української мови та літератури 22/69. Безкоровайну Дарину
ученицю авторської школи "Тривіта", м. Львів
за пошуково-дослідницьку роботу «Ольга Ільків - героїня минулої та берегиня сучасної України»
Науковий керівник: Проць Мирослава, учитель історії та права І місце
23/124. Власенко Кароліну
ученицю Лебединського НВК №1 Шполянської районної ради Черкаської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Марія Капніст- шляхтянка, ворог народу, жебрачка, актриса…»
Науковий керівник: Вакуленко Світлана Анатоліївна, учитель української мови та літератури 24/78. Швед Ірину
ученицю Львівської СШ № 69
25/130. Ткаченко Марину
ученицю Черкаської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 32, член гуртка «Юні турис-ти-краєзнавці» ПНЗ м. Черкас ЦТКЕСУМ
за пошуково-дослідницьку роботу «Катерина Неточаєва – перша жінка-лікар на Черка-щині»
Науковий керівник: Щербина Микола Миколайович, керівник гуртків «Юні туристи-краєзнавці» та «Історики-краєзнавці» ПНЗ м. Черкас ЦТКЕСУМ, вчитель історії та право-знавства ЗОШ № 32
ІІ місце
26/88. Вєтрову Анастасію
ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Миттєвості долі (нарис життя та творчості Ната-лі-Марії Фарини)»
Науковий керівник: Слободенюк Ірина Миколаївна, вчитель історії
ІІІ місце
27/98. Мартинчук Анастасію
ученицю Костопільської загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Доля жінки крізь призму часу»
Науковий керівник: Цимбалюк Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально- ви-ховної роботи
2. У номінації «Проблеми національного виховання та гендерної політики» Перлина конкурсу
28/47. Курник Валентину
ученицю Калуської гімназії ім. Д. Бахметюка Калуської міської ради Івано-Франківської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Державна політика щодо загальної середньої освіти (сучасний стан та шляхи реформування)»
Науковий керівник: Забавська Ольга Ігорівна, вчитель історії та правознавства 29/163. Стринадко Зіновію
ученицю Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького р-ну Чернівецької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Біблія та Церква – життя духовного основа»
Наукові керівники: Андрюк Ольга Петрівна, вчитель українознавства, Стринадко Олеся Іллі-вна, вчитель основ християнської етики
І місце
30/114. Полончук Анастасію
ученицю Славутського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5 Хмельни-цької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Дослідження впливу анімаційних фільмів на психічний стан молодших школярів»
Науковий керівник: Ліскова Світлана Василівна, вчитель основ здоров’я 31/116. Пидорич Ярославу
ученицю Лебединського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Черкаської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Справжній учитель той, якого переросли його учні» Науковий керівник: Вакуленко Світлана Анатоліївна, учитель української мови та літератури ІІ місце
32/101. Іщенко Анну
ученицю Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Зникають школи - зникає держава»
Науковий керівник: Шульга Юлія Геннадіївна, керівник наукової секції «Історія України»
33/105. Деревцова Андрія
учня Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Шкільний музей Лесі Українки на Сумщині» Науковий керівник: Шульга Юлія Геннадіївна, керівник наукової секції «Історія України» 34/151. Невмиту Наталію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Малі фольклорні жанри - перша школа естетичного виховання дітей»
Науковий керівник: Бардадим Олена Миколаївна, вчитель бандури
ІІІ місце
3. У номінації «Україна на новому шляху» Перлина конкурсу
-
І місце
35/16. Кіріцеву Олександру
ученицю зош №7 м. Маріуполь Донецької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Події, які змінили нас»
Науковий керівник: Катєньова Олександра Сергіївна, вчитель трудового навчання 36/126. Кодак Лілію
ученицю Золотоніської спеціалізованої школи №1 Черкаської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Мужність і відвага крізь покоління» Науковий керівник: Дика Наталія Миколаївна, вчитель історії
ІІ місце
37/140. Трошину Вікторію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Я найбільше боюся не встигнути зробити те, що мо-жу, що повинна зробити!»
Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії 38/62. Білохвост Вероніку
ученицю Обуховицького НВО “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дитячий садок” Іван-ківського р-ну Київської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «По річках пам'яті (внесок водогосподарників-земляків у ліквідацію наслідків чорнобильської катастрофи)»
Науковий керівник: Василенко Олександра Володимирівна, керівник гуртка “Юний журна-ліст”
ІІІ місце
39/25. Здоровець Тетяну
ученицю КЗ ЗС ШІ "Січовий колегіум" ЗОР
за пошуково-дослідницьку роботу «Яка це грізна зброя: стилос!»
Науковий керівник: Пєткова Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури 4. У номінації «Краєзнавче дослідження»
Перлина конкурсу 40/132. Ремінного Богдана
учня Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1Шполянської районної ради Черкаської області за пошуково-дослідницьку роботу «Особливості населення Шполянщини»
Науковий керівник: Коломійчук Тетяна Анатоліївна, вчитель географії
І місце
41/173. Поліщук Анастасію
ученицю Ладанської гімназії Прилуцької районної ради Черкаської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Тарас Шевченко і Прилуччина»
Науковий керівник : Поліщук Галина Миколаївна, учитель української мови та літератури 42/145. Гриневич Анну
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Річка, яка дала назву цілій державі» Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії
ІІ місце
43/143. Колотило Аміну
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Місце, народжене любов’ю: Софіївський парк в Умані» Науковий керівник: Слюсар Надія Іванівна, учитель географії
44/144. Левка Олександра
учня Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим ви-вченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Звенигородка - південне порубіжжя Українських зе-мель»
Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії ІІІ місце
45/107. Трепова Владислава
учня НВК «ЗОШ IIст. – ліцей журналістики, економіки і правознавствая» Херсонської місь-кої ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Спогади херсонців про фашистську окупацію України в роки Другої світової війни»
Науковий керівник: Прядко Лариса Степанівна, вчитель історії 46/154. Барей Дар’ю
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Маленькі герої великої війни» Науковий керівник: Небесна Валентина Іванівна, вчитель історії 5. У номінації «Видатні постаті – гордість України» Перлина конкурсу
47/18. Ламанову Лілію
ученицю Дружківської ЗШ I-IIIст.№9 Дружківської міської ради Донецької обл..
за пошуково-дослідницьку роботу «П.С. Серняк – син Лемківщини й видатний хірург Дон-басу»
Науковий керівник: Макарова Ніна Георгіївна, вчитель історії І місце
48/9. Докієнко Діану
ученицю Веселівської зош Криворізького р-ну Дніпропетровської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «"Степовий Колумб" Олександр Поль»
Науковий керівник: Трухачова Вікторія Вікторівна, методист РНМК відділу освіти Криворі-зької РДА Дніпропетровської обл.
49/97. Левчука Кирила
учня Комунального закладу «школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Життєвий та творчий шлях Анатолія Грицая »
Науковий керівник: Горечко Вікторія Миколаївна, учитель бандури класів художньо-естетичного напрямку «Кобзарство»
50/171. Герасименко Марину
ученицю Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Ніжинської міської ради Чернігівської області за пошуково-дослідницьку роботу «Український Магеллан»
Науковий керівник: Кресан Жанна Володимирівна, учитель історії ІІ місце
51/84. Юсову Альону
студентку Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за пошуково-дослідницьку роботу «Відновлюємо забуті імена»
Науковий керівник: Юсова Олена Миколаївна, вчитель історії І категорії ЗОШ №3 м. Ромни Сумської області
52/80. Коваля Руслана, Коваля Олексія
Коваль Руслан - бібліотекар Новосафронівської сільської бібліотеки, Коваль Олексій - учень Новосафронівської зош Новоодеського р-ну Миколаївської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Втілення любові до України: Олексій Григорович Ко-новал - життя, політична діяльність, творчість»
Науковий керівник: Коваль Геннадій Павлович, вчитель історії та географії 53/29. Ерємєєву Аліну
вихованку гуртка «Юні вчені історики» Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівсько-го району м. Запоріжжя, ученицю гуманітарної гімназії №.11 з поглибленим вивченням анг-лійської мови
за пошуково-дослідницьку роботу «О. Гапон - актор Запорізького музично-драматичного театру ім. Магара: невтомний працівник на ниві української культури»
Науковий керівник: Любомирський Костянтин Віталійович - керівник гуртка «Юні вчені іс-торики»
ІІІ місце
54/103. Волик Анну
ученицю Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Леся Українка та Климент Квітка»
Науковий керівник: Шульга Юлія Геннадіївна, керівник наукової секції «Історія України» 6. У номінації «Історія мого роду»
Перлина конкурсу -
І місце
55/34. Варваріна Даніла
учня Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 56/37. Ковтун Вікторію
ученицю Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури ІІ місце
57/35. Циганок Марію
ученицю Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 58/36. Мурсюкаєву Ксенію
ученицю Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Мій родовід»
Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 59/177. Ільющенкову Вероніку
ученицю Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний – роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, вчитель української мови та літератури ІІІ місце
60/32. Томко Єлизавету
ученицю КЗЗСКЗОР (Запорізького Січового Колегіуму)
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 61/39. Бондаренко Дар'ю
ученицю Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 62/40. Акчуріну Олену
ученицю Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 7. У номінації «Етнографічне дослідження»
Перлина конкурсу
63/70. Гарасима Юрія, Добровольського Дмитра, Мацигін Вероніку учнів НВК "Школа-гімназія"Галицька", м. Львів
за пошуково-дослідницьку роботу «У пошуках "лева" на картах» Науковий керівник: Хорняк Тетяна Андріївна, вчитель географії 64/169. Микуленко Марину, Леус Марію
учениць Мринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Черні-гівської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Просили батько, просили мати…» (весільна обрядо-вість села Мрин)»
Науковий керівник: Леус Тетяна Валеріївна, учитель історії, української мови та літератури І місце
65/3. Шейгець Марину
ученицю Шаргородської районної багатопрофільної гімназії Вінницької обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Народна майстриня Шаргородщини» Науковий керівник: Сідлецька Наталія Юхимівна, вчитель трудового навчання 66/153. Підберезню Оксану
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Українська писанка» Науковий керівник: Слюсар Надія Іванівна, учитель географії ІІ місце
67/152. Дахно Анастасію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Пісні-ігри (хороводи) - найпоширеніший вид дитячого фольклору»
Науковий керівник: Бардадим Олена Миколаївна, вчитель бандури
ІІІ місце
-
8. У номінації «Літературознавство, мовознавство та фольклор» Перлина конкурсу
68/108. Білоножко Марину
ученицю Новотроїцького НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- гімназія» Херсонської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Молодіжний сленг у системі мови»
Науковий керівник: Ніколюк Лариса Веніамінівна, заступник директора, учитель української мови та літератури
69/19. Вергелюк Анну
студентку Житомирського ДУ ім. Франка
за пошуково-дослідницьку роботу «Своєрідність відтворення характерів у творах Воло-димира Винниченка»
Науковий керівник: Масловська Марія Володимирівна, старший викладач І місце
70/45. Маслюк Наталію
ученицю Калуської гімназії ім. Д. Бахметюка Калуської міської ради Івано-Франківської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Біблійні мотиви творчості Костянтини Малицької» Науковий керівник: Півторак Віталій Романович, вчитель української мови та літератури, керівник гуртка мовно-літературної творчості обласного відділення МАН
71/119. Скляр Тетяну
ученицю Васильківського НВК "Днз-зош І-ІІІ ст. " Шполянської районної ради Черкаської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Класифікація афоризмів у романі Ліни Костенко “За-писки українського самашедшого”»
Науковий керівник: Торба Людмила Вікторівна, заступник директора з виховної роботи ІІ місце
72/170. Литовченко Валентину
ученицю Мринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Черні-гівської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Кольористика пейзажної лірики Ліни Костенко (се-мантико-функціональний аспект)»
Науковий керівник: Леус Тетяна Валеріївна, учитель історії, української мови та літератури 73/174. Тищенко Анастасію
ученицю Червонокам’янської загальоосвітньої школи І – ІІІ ступенів Олександрійського ра-йону Кіровоградської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Новотвори та прізвиська-позивні буремної доби у пові-сті В.Шкляра «Чорне сонце»
Науковий керівник: Тищенко Оксана Володимирівна, вчитель української мови та літератури 74/49. Татомир Софію
ученицю Калуської гімназії ім. Д. Бахметюка Калуської міської ради Івано-Франківської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Журналістське катарсично-літературознавче особи-стісно-сприйняттєве розслідування про авторську поезію періоду національно-визвольних змагань та відстоювання гідності українців: фактографічно-функціональні особливості»
Науковий керівник: Півторак Віталій Романович, вчитель української мови та літератури, керівник гуртка мовно-літературної творчості обласного відділення МАН
75/65. Радченка Владислава
студента ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»
за пошуково-дослідницьку роботу «Образ України у творчості Василя Симоненка та Ва-силя Стуса»
Науковий керівник: Пінчук Тетяна Степанівна, професор кафедри української літератури, декан факультету української філології та соціальних комунікацій
ІІІ місце
76/162. Генкул Христину
cтудентку Буковинського державного медичного університету
за пошуково-дослідницьку роботу «Тема УПА в поезії Михайла Іванюка»
Науковий керівник: Кибич Надія Олексіївна, вчитель українознавства Вижницької зош І-ІІІ ст. ім. Юрія Федьковича
77/165. Катиринчук Кароліну
ученицю Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича Чернівецької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Уславлення Сина Божого в колядках і щедрівках Захі-дної України»
Науковий керівник: Татарин Людмила Матвіївна, вчитель християнської етики 78/166. Катиринчук Вероніку
ученицю Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича Чернівецької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Художні засоби мови Божественної поезії Світлани Яреми»
Науковий керівник: Підопригора Олена Василівна, вчитель української мови та літератури 9. У номінації «Поетичний голос, художньо-літературна творчість» Перлина конкурсу
79/172. Леміш Оксану
ученицю Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Ніжинської міської ради Чернігівської області за творчу роботу «Сторінки літопису сучасної України»
І місце
80/115.. Полончук Анастасію
ученицю Славутського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5 Хмельни-цької обл.
за творчу роботу «Поезія душі моєї»
Науковий керівник: Полончук Антоніна Іванівна, вчитель української мови та літератури 81/68. Юник Анастасію
студентку Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за творчі роботи «"Ір", "Ода українському полю (Диптих)", "Тіні"»
Науковий керівник: Пінчук Тетяна Степанівна, професор кафедри української літератури, декан факультету української філології та соціальних комунікацій
ІІ місце
82/168. Артеменко Аню
ученицю Мринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Черні-гівської області
за творчу роботу «Сто слів (збірка мініатюр)»
Науковий керівник: Леус Тетяна Валеріївна, учитель історії, української мови та літератури 83/11. Смолякова Олександра
учня Новогродівської СЗШ №7 Донецької обл. за творчу роботу «Все потрібно це мені»
Науковий керівник: Гаврилова Любов Георгіївна, вчитель-методист ІІІ місце
84/61. Дубового Олега
учня школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м.Києва за творчу роботу «Поклик душі»
Науковий керівник: Дубова Людмила Анатоліївна, вчитель української мови та літератури 85/123. Бондарь Анастасію
ученицю Лебединського НВК №1 Шполянської районної ради Черкаської обл. за творчу роботу «Ти тільки чекай…»
Науковий керівник: Вакуленко Світлана Анатоліївна, учитель української мови та літератури 10. У номінації «Історія мого краю»
Перлина конкурсу 86/22. Маняцу Марію
студентку ІУ курсу факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету
за пошуково-дослідницьку роботу «Що значить слід Твій на землі?» 87/17. Анопка Павла
учня Новогродівської СЗШ №7 Донецької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Пацифікація як спосіб нищення українського народу» Науковий керівник: Гаврилова Любов Георгіївна, вчитель-методист
І місце
88/125. Донець Владиславу, Власенко Кароліну
учениць Лебединського НВК №1 Шполянської районної ради Черкаської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Лебединський Чорний Ворон»
Науковий керівник: Геращенко Зоя Володимирівна, вчитель географії 89/127. Олексенко Яну
ученицю Золотоніської спеціалізованої школи №1 Черкаської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Голокост Золотоніщини - невичерпна чаша страж-дань, скорботи і пам’яті»
Науковий керівник: Дика Наталія Миколаївна, вчитель історії 90/146. Осадчого Олександра
учня Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим ви-вченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Сталінські репресії на Черкащині» Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії
ІІ місце
91/79. Стефанюк Людмилу
студентку історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка за пошуково-дослідницьку роботу «Діяльність УВО-ОУН в оцінці сучасників» Науковий керівник: Ферій Наталія, вчитель історії
92/44. Василик Софію
ученицю Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окре-мих предметів Івано-Франківської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Громадське життя м.Тисмениця кінця ХІХ – початку ХХ століть»
Науковий керівник: Татарин Андрій Богданович, кандидат політичних наук, головний спеці-аліст відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації
ІІІ місце
93/131. Кабан Ірину
ученицю Черкаської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 32, член гуртка «Юні турис-ти-краєзнавці» ПНЗ м. Черкас ЦТКЕСУМ
за пошуково-дослідницьку роботу «Зелена Діброва – село козацьке»
Науковий керівник: Щербина Микола Миколайович, керівник гуртків «Юні туристи-краєзнавці» та «Історики-краєзнавці» ПНЗ м. Черкас ЦТКЕСУМ, вчитель історії та право-знавства ЗОШ № 32
94/138. Ларфі Даніеллу
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Амазонки: міф чи реальність» Науковий керівник: Слюсар Надія Іванівна, учитель географії 95/147. Непорожнього Юрія
учня Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим ви-вченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Звенигора… Звенигород… Звенигородка…» Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії
96/155. Шевченко Діану
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Село моє, для мене ти єдине…» Науковий керівник: Мізецька Раїса Володимирівна, вихователь
11. У номінації «Ми – горда нація» Перлина конкурсу
97/87. Чирко Олександру
ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Естет архітектурних форм: доля і творчість рівнен-ського архітектора Миколи Пасічника»
Науковий керівник: Слободенюк Ірина Миколаївна, вчитель історії І місце
98/30. Рильську Яну
вихованку гуртка «Юні вчені історики» Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівсько-го району м. Запоріжжя, ученицю гуманітарної гімназії №.11 з поглибленим вивченням анг-лійської мови
за пошуково-дослідницьку роботу «Г.І. Шаповалов директор Запорізького краєзнавчого музею, видатний дослідник, краєзнавець, науковець ( до 70 річчя з дня народження» Науковий керівник: Любомирський Костянтин Віталійович - керівник гуртка «Юні вчені іс-торики»
99/54. Лоренцо Софію
ученицю 2 класу суботньої української школи «Престиж» у Римі
за пошуково-дослідницьку роботу «… Мені Італія, а надто Сан-Ремо, здається «дома» (Італійськими стежками Лесі Українки)»
Науковий керівник: Дукас Лідія, викладач української мови та літератури Дрогобицької гім-назії
імені Богдана Лепкого 100/102. Гончаренко Ірину
ученицю Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Леся Українка під час лікування на хуторі Косівщина» Науковий керівник: Шульга Юлія Геннадіївна, керівник наукової секції «Історія України»
ІІ місце
101/96. Тригубець Дарину
ученицю НВК школа – ліцей № 19 м. Рівного
за пошуково-дослідницьку роботу «Останній романтик минулого століття (до 90 річни-ці з дня народження Бориса Возницького)»
Науковий керівник: Приндета Оксана Павлівна, вчитель історії 102/156. Вельган Лесю
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Дві жінки - два символи України» Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії
ІІІ місце
103/141. Басенка Владислава
учня Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим ви-вченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Василь Дзюба — богатир із села Тарнава» Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії
104/64. Рябовол Єлизавету
ученицю Сєвєродонецької гуманітарно–естетичної гімназії Сєвєродонецької міської ради Луганської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Один з народжених у ХХ столітті»
Науковий керівник: Мовмига Юлія Миколаївна, учитель української мови та літератури
12. У номінації «За оригінальність» Перлина конкурсу
105/73. Огурчак Софію ученицю СЗШ № 96 м.Львова
за пошуково-дослідницьку роботу «Жіночий слід в мереживі львівських вулиць» Науковий керівник: Бідник Наталія Степанівна, завідувач відділу методичного супроводу та
інноваційної діяльності Навчально-методичного центру освіти м. Львова, вчитель СЗШ № 96 106/46. Малиновську Тетяну
ученицю Калуської гімназії ім. Д. Бахметюка Калуської міської ради Івано-Франківської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Народний аматорський ансамбль танцю "Пролісок": мистецтвознавчий культурно-історичний аспект висвітлення»
Науковий керівник: Півторак Віталій Романович, вчитель української мови та літератури, керівник гуртка мовно-літературної творчості обласного відділення МАН
І місце
107/91. Лук`янчук Ангеліну
ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Український кінематограф і кінопремія «Оскар»: істо-рія та сучасність»
Науковий керівник: Плиска Лариса Федорівна, вчитель історії 108/122. Пидорич Ярославу
ученицю Лебединського НВК №1 Шполянської районної ради Черкаської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Талант дарувати людям красу»
Науковий керівник: Вакуленко Світлана Анатоліївна, учитель української мови та літератури ІІ місце
109/134. Стригуна Ярослава
учня Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1Шполянської районної ради Черкаської області за пошуково-дослідницьку роботу «Самоцвіти та мінерали України та Шполянщини» Науковий керівник: Коломійчук Тетяна Анатоліївна, вчитель географії
110/27. Донцову Ольгу
студентку Запорізького національного університету
за пошуково-дослідницьку роботу «Місто з пораненими крилами»
Науковий керівник: Стадніченко Ольга Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри українознавства
ІІІ місце
111/128. Ткаченко Олесю
ученицю Шполянської зош І-ІІІ ст. №1 Шполянської районної ради Черкаської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Лебединський насіннєвий завод: підвищення ефектив-ності виробництва в умовах ринкової економіки»
Науковий керівник: Коломійчук Тетяна Анатоліївна, вчитель географії 112/133. Кузьмінського Дмитра
учня Золотоніської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням економіки і право-знавства Черкаської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Моя мала Батьківщина»
Науковий керівник: Кузьмінська Олена Володимирівна, вчитель уккраїнської мови та літера-тури
13. У номінації «Публіцистика і журналістика» Перлина конкурсу
113/109. Польську Мар'яну
ученицю Верхньорогачицької гімназії Херсонської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Лише сильним дано право на безсмертя…» Науковий керівник: Баклажова Світлана Анатоліївна
114/110. Польську Мар'яну
ученицю Верхньорогачицької гімназії Херсонської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Вічна пам'ять чи вічне забуття?» Науковий керівник: Баклажова Світлана Анатоліївна
115/63. Василенко Олександру
студентку Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за творчу роботу «Лицарі перемоги, янголи світла (збірка публіцистики)»
І місце
116/66. Дудукалову Юлію
студентку Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за пошуково-дослідницьку роботу «Душа тисячоліть шукає себе в слові»
Науковий керівник: Пінчук Тетяна Степанівна, професор кафедри української літератури, декан факультету української філології та соціальних комунікацій
117/142. Олійник Анастасію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Молодь у боротьбі за незалежність» Науковий керівник: Мізецька Раїса Володимирівна, вихователь
ІІ місце
118/120. Пошукову групу "Стежина"
учнів Васильківського НВК "Днз-зош І-ІІІ ст. " Шполянської районної ради Черкаської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Пам'ять із присмаком сліз»
Науковий керівник: Торба Людмила Вікторівна, заступник директора з виховної роботи ІІІ місце
119/150. Сітар Вікторію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Через пісню у світ духовності» Науковий керівник: Грицай Оксана Дмитрівна, вчитель бандури та вокалу 14. У номінації. «Криниця духовності»
Перлина конкурсу 120/95. Мацалу Юрія
учня Клеванського професійного ліцею Рівненського р-ну Рівненської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Через тернії до зірок…» (світлій пам’яті IVкардинала України Йосипа Сліпого присвячується)»
Науковий керівник: Кондратюк Тамара Романівна, викладач української мови та літератури 121/41. Винничук Ольгу
ученицю Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого Івано-Франківської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Андрей Шептицький про значення молитви в житті сучасної людини. Молитва Митрополита»
Науковий керівник: Веркалець Ірина, вчитель основ християнської етики І місце
122/43. Галак Ольгу
ученицю Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого, випускницю недільної школи “Ді-ти Світла”
за пошуково-дослідницьку роботу «Митрополит Андрей Шептицький — честь і окраса нашої Церкви і Народу»
Науковий керівник: Мединська Віра Онуфріївна, вчитель недільної школи “Діти Світла” 123/23. Кудловську Олександру
студентку Мукачівського державного університету
за пошуково-дослідницьку роботу «Андрей Шептицький - князь церкви і народу» Науковий керівник: Шимоня Наталія Михайлівна, вчитель історії та правознавства ІІ місце
124/21. Славич Ірину
ученицю Концівської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородського р-ну Закарпат-ської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Андрей Шептицький та розвиток Греко-католицької церкви»
Науковий керівник: Шимоня Наталія Михайлівна, вчитель історії та правознавства ІІІ місце
125/76. Проказу Уляну
ученицю СЗШ № 96 м. Львова за пошуково-дослідницьку роботу «Андрей Шептицький – людина, громадянин, патріот»
Науковий керівник: Матулкін Микола Васильович, вчитель правознавства та історії 126/148. Теліженко Наталію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Сакральна дерев'яна архітектура України у світовій спадщині та проблеми її існування і збереження»
Науковий керівник: Прісич Наталія Михайлівна, учитель художньої культури 15. У номінації «Екологія та здоров’я нації»
Перлина конкурсу 127/112. Горячка Максима
учня Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницько-го імені Артема Мазура
за пошуково-дослідницьку роботу «Цілющі джерела Хмельниччини: історико-релігієзнавчий аспект»
Науковий керівник: Михайлів Таміла Анатоліївна, вчитель історії І місце
128/4. Костіва Ореста, Іванців Ольгу
учнів Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Волинської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Дослідження кислотності атмосферних опадів у м. Луцьку та їх впливу на міське середовище»
Науковий керівник: Федонюк Віталіна Володимирівна, доцент Луцького національного тех-нічного університету, кандидат географічних наук
129/6. Галалюк Владиславу
ученицю Рокинівського НВК Луцької районної ради Волинської обл., вихованку КУ ВО МАН
за пошуково-дослідницьку роботу «Еколого-гідрологічні дослідження річки Серна» Науковий керівник: Галалюк Наталія Анатоліївна, керівник секції «Гідрологія» Волинської обласної МАН
ІІ місце
130/10. Носань Ольгу
ученицю КЗ «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької облас-ті»
за «Проект «Природа для здоров’я» - використання оздоровчих сил природи у фізичному вихованні молоді»
Науковий керівник: Смірнова Катерина Анатоліївна, учитель української мови та літератури 131/135. Степаненко Аліну
ученицю Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1Шполянської районної ради Черкаської облас-ті
за пошуково-дослідницьку роботу «Народознавство: Квіти і трави Шполянщини» Науковий керівник: Коломійчук Тетяна Анатоліївна, вчитель географії
ІІІ місце
132/5. Корнелюка В’ячеслава
учня Луцької ЗОШ №15, слухача Комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук»
за пошуково-дослідницьку роботу «Проблеми грунтового покриву Волинської області»
Науковий керівник: Чижевська Лариса Тарасівна, керівник секції географії і ландшафтознав-ства МАН
133/56. Зацаринного Анатолія
учня школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м.Києва
за пошуково-дослідницьку роботу «Чисте сьогодення - чисте майбутнє» Науковий керівник: Зацаринна Наталія Петрівна, вчитель історії та правознавства 16. У номінації «Герої і час»
Перлина конкурсу 134/50. Татомир Софію
ученицю Калуської гімназії ім. Д. Бахметюка Калуської міської ради Івано-Франківської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Я - жінка, прийшла на фронт, щоб убити війну (ін-терв'ю як допоміжний засіб актуалізації місії жінки в умовах збройної боротьби)» Науковий керівник: Федоришин Любов Петрівна, учитель зарубіжної літератури, керівник гуртка журналістики
135/51. Кохан Марту
ученицю Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Калуської міської ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Євромайдан у спогадах очевидців. Калуський вимір по-дій»
Науковий керівник: Глущак Галина Ярославівна, вчитель географії 136/158. Пушкіну Софію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Характерництво як частина бойової еліти українсь-кого козацтва»
Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії І місце
137/92. Любчик Аліну
ученицю Малятинського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» Гощанського р-ну Рівненської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Син Поліської землі»
Керівник-консультант: Іванишин Людмила Іванівна, вчитель української мови і літератури, завідуюча музеєм; Манзюк Г.Г., вчитель української мови і літератури
138/57. Іванченко Сніжанну
ученицю школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м.Києва за пошуково-дослідницьку роботу «Лишайся живим»
Науковий керівник: Зацаринна Наталія Петрівна, вчитель історії та правознавства 139/14. Михайлова Влада
учня зош № 65 м. Маріуполь Донецької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Приречені на подвиг»
Наукові керівники: Кірпіченко Наталя Валентинівна, Валенко Лілія Олександрівна,вчителі української мови та літератури
ІІ місце
140/81. Коваля Олексія, Коваля Руслана
Коваль Олексій - учень Новосафронівської зош, Коваль Руслан - бібліотекар Новосафронів-ської сільської бібліотеки Новоодеського р-ну Миколаївської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Воїни - АТО Новоодещини: загиблі герої, воїни на слу-жбі, відзначення, волонтерство, соціальний захист»
Науковий керівник: Коваль Геннадій Павлович, вчитель історії та географії 141/94. Вініславського Руслана
учня Клеванського професійного ліцею Рівненського р-ну Рівненської обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Герой України і Син Поліської землі»
Науковий керівник: Кондратюк Тамара Романівна, викладач української мови та літератури 142/160. Миргородського Євгенія
учня Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим ви-вченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Герої нашого часу: Генерал Момот» Науковий керівник: Мізецька Раїса Володимирівна, вихователь
ІІІ місце
143/24. Асатрян Сусанну
студентку Запорізького національного університету
за пошуково-дослідницьку роботу «Твій біль беру на себе. Печаль твоя в мені…» Науковий керівник: Стадніченко Ольга Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри українознавства
144/161. Олексієнко Тетяну
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Вірність присязі (курсантський погляд на події, що відбулися в Академії ВМС їм. П.С. Нахімова в лютому-березні 2014 року)»
Науковий керівник: Мізецька Раїса Володимирівна, вихователь
ІІ. Нагородити грамотами за участь у конкурсі:
У номінації «Проблеми національного виховання та гендерної політики» 145/90. Хіночик Аліну
ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Графіті як форма дозвілля молоді у сучасному мисте-цькому просторі»
Науковий керівник: Плиска Лариса Федорівна, вчитель історії У номінації «Україна на новому шляху»
146/12. Зленко Інну
ученицю Маріупольської спеціалізованої школи №4 Донецької обл. за пошуково-дослідницьку роботу «Україно моя, Україно…»
Науковий керівник: Андрєєва Світлана Станіславівна, вчитель обслуговуючої праці та тех-нологій
У номінації «Краєзнавче дослідження» 147/2. Сунько Яну
ученицю Шаргородської районної багатопрофільної гімназії Вінницької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Спогади ветеранів мого краю про Велику Вітчизняну війну»
Науковий керівник: Сенчишена Наталія Олександрівна, педагог-організатор 148/100. Куща Владислава
учня Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Бойовий шлях майора Кудаковського»
Науковий керівник: Шульга Юлія Геннадіївна, керівник наукової секції «Історія України» 149/104. Лисенка Владислава
учня Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Рух опору на території Роменщини в роки німецько-фашистської окупації»
Науковий керівник: Шульга Юлія Геннадіївна, керівник наукової секції «Історія України» У номінації «Видатні постаті – гордість України»
150/106. Зюбу Дмитра
учня НВК «ЗОШ IIст. – ліцей журналістики, економіки і правознавствая» Херсонської місь-кої ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Г.Л.Скадовский – выдающийся человек Херсонщины» Науковий керівник: Прядко Лариса Степанівна, вчитель історії
151/139. Масляного Богдана
учня Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим ви-вченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Син Чигиринського повіту став підкорювачем двох стихій»
Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії 152/99. Дудку Едуарда
учня Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Артист з народу. Степан Йосипович Шкурат» Науковий керівник: Шульга Юлія Геннадіївна, керівник наукової секції «Історія України» 153/77. Теодоровську Роксолану
ученицю Піддністрянського НВК ім. братів Олійників
за пошуково-дослідницьку роботу «Вони любили Бога й Україну…»
Наукові керівники: Зубрицька Людмила Петрівна, учитель хімії та біології; Теодоровська Ірина Степанівна, учитель української мови та літератури
154/58. Хоссейн Сузанну
ученицю школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м.Києва
за пошуково-дослідницьку роботу «Життя та діяльність династії князів Острозьких» Науковий керівник: Зацаринна Наталія Петрівна, вчитель історії та правознавства
У номінації «Історія мого роду» 155/31. Згоняйко Єву
ученицю КЗЗСКЗОР (Запорізького Січового Колегіуму) за пошуково-дослідницьку роботу «Історія мого роду»
Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 156/33. Пугача Річарда
учня КЗЗСКЗОР (Запорізького Січового Колегіуму)
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 157/38. Давиденко Ксенію
ученицю Запорізького Січового Колегіуму
за пошуково-дослідницьку роботу «Роде наш красний - роде наш прекрасний» Науковий керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, учитель української мови та літератури 158/55. Фін Ліну
ученицю школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м.Києва за пошуково-дослідницьку роботу «Генеалогія моєї родини»
Науковий керівник: Зацаринна Наталія Петрівна, вчитель історії та правознавства 159/129. Кошового Богдана
учня Шполянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1Черкаської області за пошуково-дослідницьку роботу «Історія мого роду»
Науковий керівник: Золотарьова Алла Миколаївна, вчитель української мови і літератури 160/167. Руду Поліну
ученицю Мринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Черні-гівської області
за пошуково-дослідницьку роботу «Я – українка й пишаюся своїм родом»
Науковий керівник: Леус Тетяна Валеріївна, учитель історії, української мови та літератури У номінації «Етнографічне дослідження»
161/71. Гудзь Ірину
ученицю Стрийської зош № 9 Львівської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Виникнення і розвиток народних промислів краю: ми-нуле та сьогодення
Науковий керівник: Горбачевська Мирослава Степанівна
У номінації «Літературознавство, мовознавство та фольклор» 162/20. Ющенко Катерину
студентку Житомирського ДУ ім. Франка
за пошуково-дослідницьку роботу «Фольклорно-етнографічна основа творчості Григорія Квітки-Основ'яненка ("Маруся")»
Науковий керівник: Масловська Марія Володимирівна, старший викладач 163/60. Хачумян Зою
ученицю школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м.Києва
за пошуково-дослідницьку роботу «Біблійні мотиви у творчості Ліни Костенко» Науковий керівник: Зацаринна Наталія Петрівна, вчитель історії та правознавства 164/85. Кожарко Христину
ученицю Костопільської зош № 3 І-ІІІ ступенів Рівненської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Образ України у творах поетів Костопільщини. «Я знайшла тебе, Україно» (Зоя Дідич)»
Науковий керівник: Аврамишина Катерина Михайлівна, вчитель української мови та літера-тури
165/93. Гуріну Марину
ученицю Сарненського педагогічного коледжу РДГУ
за пошуково-дослідницьку роботу «Використання діалектизмів у творі Марії Матіос «Солодка Даруся»
Науковий керівник: Магрело Наталя Костянтинівна, викладач української мови та літератури 166/136. Романенко Юлію
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Несправедливо-лагідна любов. Лесине кохання» Науковий керівник: Слюсар Надія Іванівна, учитель географії
167/137. Бойко Руслану
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу “Мені аж страшно, як згадаю оту хатину край села!” Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії
У номінації «Поетичний голос, художньо-літературна творчість» 168/164. Колотило Ірину
ученицю Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст. Чернівецької обл. за творчу роботу «Привідкриті двері у мій Всесвіт» Науковий керівник: Гаврилюк Оксана Савеліївна 169/26. Тарановську Сандру
ученицю КЗ ЗС ШІ "Січовий колегіум" ЗОР за творчу роботу «Несподіване запрошення»
Науковий керівник: Пєткова Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури У номінації «Історія мого краю»
170/1. Мазур Ольгу
ученицю Шаргородської районної гімназії м.Шаргород Вінницької обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Єврейське гетто у Шаргороді (за матеріалами архів-но-кримінальної справи Меера Тайха № 519 ДАВО)»
Науковий керівник: Бурдинський Юрій Семенович, вчитель історії 171/7. Козака Андрія
учня Луцької гімназії №21імені Михайла Кравчука
за пошуково-дослідницьку роботу «Міжусобні військові конфлікти на Волині в добу Київ-ської Русі»
Науковий керівник: Разиграєв О.В., кандидат історичних наук, доцент, керівник секції «Істо-рія України та історичне краєзнавство» Волинської обласної МАН
172/8. Андрійчук Антоніну
ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці Волинської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Історія Ківерець від заснування до сьогодення» Науковий керівник: Разиграєв О.В., кандидат історичних наук, доцент, керівник секції «Історія України та історичне краєзнавство» Волинської обласної МАН
173/59. Зацаринного Анатолія
учня школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м.Києва
за пошуково-дослідницьку роботу «Трагічна сторінка історії українського народу» Науковий керівник: Зацаринна Наталія Петрівна, вчитель історії та правознавства
У номінації. «Криниця духовності» 174/149. Барей Дар’ю
ученицю Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Духовні скарби українського народу. Український кос-тюм»
Науковий керівник: Слюсар Надія Іванівна, учитель географії У номінації «Герої і час»
175/89. Франчук Катерину
ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради за пошуково-дослідницьку роботу «Тільки пам’ять не сивіє»
Науковий керівник: Слободенюк Ірина Миколаївна, вчитель історії 176/118. Баранник Альону
ученицю Васильківського НВК "Днз-зош І-ІІІ ст. " Шполянської районної ради Черкаської обл.
за пошуково-дослідницьку роботу «Дорогі наші захисники, любі солдати!»
Науковий керівник: Торба Людмила Вікторівна, заступник директора з виховної роботи 177/159. Савка Владислава
учня Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим ви-вченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
за пошуково-дослідницьку роботу «Народний полководець повертається» Науковий керівник: Сорич Ірина Володимирівна, вчитель історії

 

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123