This website works best with JavaScript enabled

Діти в рекламі, кіно. Чи потрібно це їм?

У вас народилася дитина. Проходить кілька місяців і вам здається, що вона найкрасивіша, забавна і вам хочеться розповісти про неї всьому світу. Подібні почуття притаманні більшості люблячих батьків. Комусь такі думки приходять раніше, до когось пізніше. Особливо якщо дитина не сором'язлива, рухлива, і здатна змусити посміхнутися не тільки родичів, а й гостей, продавця в магазині, і ...

Детальніше...

Як формується соціальна думка і розвиток особистості зокрема

В першу чергу розвиток особистості залежить від генів і починається він саме з батьківського виховання. З часом коли дитина починає пізнавати світ і дорослішати, сюди включається соціальний фактор а також засоби масової інформації, реклама тощо.

Детальніше...

Для чого юристу інтернет?

Ще 5 років тому свої сайти в Інтернеті мали тільки 5% тих, хто надає юридичні послуги в Україні (юристи, адвокати, юридичні фірми та адвокатські бюро). На сьогоднішній день їх кількість збільшилася.

Детальніше...

Вавілонська вежа або суспільство з обмеженими можливостями

Більшість знає легенду про будівництво Вавілонської вежі. Як швидко зростав у небо перший в історії людства хмарочос, і як знищив цю ідею Бог. На неї не падали ні грім, ні блискавка, ні каміння з неба, люди просто перестали розуміти один одного, тому що заговорили на різних мовах.

Детальніше...

«КЛТ КРЕДИТ» — нові горизонти онлайн-кредитування

Тривожна економічна нестабільність тільки сприяє тому, що кожен українець намагається створити собі максимально комфортні фінансові умови, щоб уже завтра не приходилось підраховувати останні гривні…

Детальніше...

Как успешно сдать ВНО по английскому языку?

Учебный год неумолимо движется к своему завершению, а это значит не только то, что скоро учащиеся выпускных классов сядут писать ГИА, но и то, что осталось всего два месяца до того периода, когда на календаре замаячит ВНО.

Детальніше...

Гаджети і навчання: чи брати в школу планшет?

Із молодших класів учні проводять час біля комп'ютерів і носять iPad в рюкзаках. Чи це допомагає навчанню чи навпаки? Спробуємо розібратися.
Сучасні діти володіють модною технікою нітрохи не гірше, а то і краще, ніж дорослі. Вони грають у складні комп'ютерні іграшки, за тиждень освоюють новий пристрій і швидко знаходять матеріали для домашніх завдань в Мережі.

Детальніше...

Як навчитися грати на гітарі з нуля?

 Акустична гітара – це класний інструмент. В основному хлопці грають на гітарі, а дівчата значно рідше. Жіночий смак частіше припадає на піаніно, скрипку чи флейту. Дітям і підліткам до 18-ти років, можливо і не просто навчитися самостійно грати на гітарі. В юному віці всім не вистачає мотивації, системності занять і стабільного бажання.

Детальніше...

Англійська на смартфоні – навчання замість ігор

Як ви вчите англійську? З репетитором, за паперовим навчальних посібників, за допомогою навчальних програм? Кожен із способів має свої переваги Але їх поєднання дає кращі результати! У статті поговоримо про ті можливості, які відкриває смартфон.

Детальніше...

5 головних переваг навчання в Польщі

Раніше навчання за кордоном здавалося чимось далеким і неймовірним, тим, що доступно лише обраним. Сьогодні ж воно стало цілком реальним і доступним. Тепер кожен українець може отримати польський диплом, який визнається усіма країнами Європи, СНД і Сполученими Штатами.

Детальніше...

Самостоятельная работа студентов на занятиях по английскому языку

Прежде чем студент самостоятельно приступит к выполнению заданий и покажет, что он усвоил новый материал в достаточной мере, ему необходима помощь и поддержка учителя. Виды активности, соединяющие лекционный материал и самостоятельную работу, мы называем практикой под руководством преподавателя.

Детальніше...

Шість принципів перекладу та локалізації сайтів

Глобалізація економіки впливає на світовий бізнес. Сьогодні все більша кількість компаній відкривають свої представництва в інших країнах. У процесі інтернаціоналізації корпоративні сайти стали життєво-необхідними для бізнесу та інформаційних комунікацій.

Детальніше...

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123