This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

Як обрати для себе ідеальний курс із програмування?

Яку мову програмування обрати і як увійти в галузь? Не дивно, що здебільшого люди мають із цим проблеми. Якщо ви все ще не знаєте, чи підходить вам ІТ-індустрія, ми рекомендуємо пройти наш тест на схильність до розроблення. Знання в ньому не перевіряються, лише ваш тип мислення — звичайно, на цьому етапі, це всього лиш показник, який має продемонструвати, що таке робота в ІТ (це не що інше, як постійне розв’язання проблем).

 

Нижче ми виклали найпопулярніші шляхи розвитку, намагаючись віднести до них конкретні особистісні вказівки.

UX/UI Designer

User Experience — дуже широке поняття. Під ним ховаються:

  • інформаційна архітектура,
  • дослідження поведінки користувачів,
  • тестування рішень,
  • прототипування,
  • зручність використання й безліч інших аспектів, що впливають на використання додатків користувачами.

Одне можна сказати напевно: робота UX Designer — це постійний розвиток і відсутність нудьги! Те ж саме і з ринком праці, на якому, як і раніше, не вистачає фахівців у цій галузі. В Академія Шаг можна пройти такі курси.

Для кого вони створені? Для творчих і цікавих людей, які люблять працювати з людьми, розуміти та задовольняти потреби користувачів. UX Designer не боїться відповідати на виклики бізнесу. Це робота, наповнена проблемами, можливостями та різними шляхами розвитку.

C#/.NET

C# — це об’єктноорієнтована мова програмування, що є мовою високого рівня. Це означає, що в написанні коду цією мовою ви можете відчути, що вона більше орієнтована на людей, ніж на комп’ютер. Характерною особливістю C# є її сильний зв’язок із платформою.Net, що належить Microsoft. C# — це мова програмування, а.NET — це набір бібліотек і функцій, які ми використовуємо в роботі з C#.

Для кого вона підходить? Для тих, хто любить логіку. Початок навчання аналогічний іншим технологіям: завдання полягає в тому, щоби навчитися використовувати об’єктність цієї мови. Якщо ви це опануєте, ви зможете орієнтуватися в більшості найпопулярніших технологій. Додатковою перевагою є величезні можливості застосування C#.

Java + Spring

Java була однією з найпопулярніших мов програмування впродовж довгих років. Ця відносна зрілість Java робить її однією з найпопулярніших технологій у світі. Дослідження показують, що цією мовою щодня користуються більш як 40 % розробників у всьому світі. Це здебільшого пов’язано з тим, що великі системи були написані саме на Java, тому до цього дня вони розробляються й підтримуються саме цією мовою. Отже, це як і раніше надзвичайно популярна мова програмування на ІТ-ринку.

Для Java бар’єр входу трохи вищий, ніж, наприклад, для інтерфейсних технологій. Це хороший шлях для амбітних людей, яких не лякає важка робота, котрі бажають працювати над великими проєктами. Ідеальним прикладом використання Java є банківські системи, що ґрунтуються на великій кількості бізнес-залежностей і логіки. Це шлях, сповнений проблем, але й задоволення — як професійного, так і фінансового.

Data Science

Дані стали справжнім скарбом XXI століття. Аналізуючи їх, банк визначає кредитний ризик, а, наприклад, виробник соків робить так, що його сік із фруктів, зібраних із різних куточків світу, завжди матиме однаковий смак. Facebook на даних про своїх користувачів щорічно заробляє мільярди доларів. Усе більша кількість компаній розкриває переваги збору та обробки даних. Потужні комп’ютери роблять Data Science доступною для дрібніших компаній, що призводить до збільшення попиту на фахівців.

Для кого підходить цей напрям? Це ідеальний шлях для людей, які люблять розбиратися в процесах, що керують сьогоднішнім світом і хочуть впливати на них. Data Scientist — це гібрид аналітиків, висококваліфікованих комунікаційних фахівців і довірених консультантів. Це потужна комбінація, а також відмінний старт для зростання в інших галузях.

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123