This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Роде наш красний – роде наш прекрасний

Смельська Лія, м. Запоріжжя

Сьогодні, як і всі учні нашого класу, я представлятиму вашій увазі результат нашої сумісної родинної праці по дослідженню походження нашого роду, тобто наш родовід…
Я – Лія Михайлівна Смельська, народилася у Запоріжжі в 2002 році в сім’ї, можна сказати, династії медиків. Так, я маю рідкісне ім’я. Як ви зрозумієте пізніше, отримала його у спадок від мами мого тата (її звали так само).

Детальніше...

Роде наш красний – роде наш прекрасний

Кравець Андрій, м. Запоріжжя

Я, Кравець Андрій Сергійович, народився 14 грудня 2001 р. у місті Запоріжжя в сім'ї робітника. Дитинство моє проходило на берегах Дніпра Хортицького району м. Запоріжжя, але влітку я частенько їздив на Батьківщину моєї бабусі. Коли я вступив до Запорізького січового колегіуму у 5 клас, то вирішив написати з допомогою батьків науково-пошукову роботу про свій рід: „Роде наш красний – роде наш прекрасний".

Детальніше...

Моя родина

Максим Шумилович, м. Щецін, Польща

Мене звати Максим. Мені шістнадцять років, і я мешкаю у Щецині. Від вересня навчаюся у першому класі загальносвітового ліцею №6 – найкращій школі у Польській державі. Моїм улюбленим навчальним предметом є англійська мова. Я володію нею вільно і вмію добре писати складні тексти.

Детальніше...

Моя родина

Ігор Зарічний, м. Щецін, Польща

Сьогодні, коли для багатьох найважливішими цінностями є гроші та час, іноді забуваємо, ким ми є, ким були наші предки, де вони жили, чим займалися, якими були їхні звичаї.
Якщо проаналізувати навіть нашу парафію, можна дізнатися, що у Польщі мешкає дуже багато родин з українським корінням. Усі вони складають потужну меншину українську, яка об’єднується історією, мовою, традиціями.

Детальніше...

Доля трьох поколінь крізь призму трьох війн

Дідовець Ангеліна, м. Костопіль, Рівненська обл.

Добре кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього».
І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм родом. Той, хто не знає свого минулого, – як перекотиполе: куди вітер подме, туди воно й котиться, куди вітром приб'є – там і залишить своє насіння. Але ж людина не перекотиполе, і, як сказав у своєму безсмертному романі П.Загребельний: «На порожньому місці роду не заснуєш».

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123