This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Український ігровий фольклор та його вплив на формування особистості дитини

Соболевська Дарина м. Славута, Хмельницька обл.

ВСТУП

Перші місяці життя немовляти...Над колискою схилилася мати і тихо наспівує ніжні мелодії колисанки, кожне слово якої переливається у кровинку дитини, стає надбанням. Таке емоційне спілкування матері з новонародженою дитиною через рідне українське слово, втілене у колисковій мелодії є прикладом єднання поколінь, постійного діалектичного взаємозв’язку минулого і прийдешнього.

Детальніше...

Мовний закон «Колісніченка-Ківалова»: ймовірні наслідки впровадження

Полохало Олександр, м. Запоріжжя

5 червня 2012 року був ухвалений закон: “Про засади державної мовної політики”. Цим законом підривається державний статус української мови як єдиної державної. Україна – багатонаціональна, мирна країна. Історично так склалося, що на українських землях проживає не один народ: болгари, румуни, угорці, росіяни, євреї і т.д.

Детальніше...

Слово про вчителя

Місяйло Марія, с. Кірове, Кіровоградська область

Наближається мій випускний вечір. І чим ближче до травня, тим більше хочеться поспілкуватися із вчителями, адже я теж мрію стати педагогом. Особливо дружні стосунки у мене склалися із педагогом–організатором Громовою Мариною Олександрівною, бо біжимо до неї за кожною дрібничкою.

Детальніше...

Мовна ситуація в Україні напередодні виборів

Нелепа Лілія м. Запоріжжя

Рідна мова – найбільш своєрідна форма виявлення духовної культури кожного народу. Вона є акумулятором багатовікового досвіду людей, в ній втілюється плоть і кров, розум і психологія, честь і гідність її носіїв.
Вадим Ільєнко

Мова, яка є величезним надбанням людства і виступає універсальним засобом спілкування людей, їх об’єднання і порозуміння, в Україні, на жаль, стає засобом конфронтації та розколу суспільства.

Детальніше...

Демократичні ціннісні орієнтації сучасних підлітків

 

 

 

Герус Олександра м. Шпола, Черкаська обл.

ВСТУП

Робота присвячена визначенню рівня сформованості демократичних ціннісних орієнтацій у молоді шкільного віку (на прикладі старшокласників Шполянщини).
Дана тема є досить актуальною, адже в сучасній Україні становлення ціннісних орієнтацій зростаючої особистості відбувається в умовах суперечливої державної риторики, яка, з одного боку, закликає громадян до активності, критичності та відповідальності, а з іншого – обмежує участь громадян їх голосуванням на виборах і пасивним спостереженням ідеологічних дебатів на рівні політичної еліти.

Детальніше...

Невідомий учитель Василя Симоненка

Бочковська Катерина с. Кримки, Черкаська обл.

Хименко Андрій Іванович (літературний псевдонім Андрій Химко; 27 липня 1919, Адамівка (Чигиринський район) — † 18 грудня 1991, Черкаси)

Черкащина… Це моя маленька батьківщина – це земля моїх батьків, дідів і прадідів. Це історія народу, який споконвіків прагнув до волі і кращого життя, який засівав поля і хлібом-сіллю зустрічав гостей, а недругів гнав зі зброєю в руках.

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123