This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Користуйтесь мобільним зв’язком без фанатизму. Бережіть здоров’я!

Алентьєва А., Бондарева А., Склярова Д., Романенко К. та 21 учень 8 класу, м. Амвросіївка, Донецька обл.

(Мобільний телефон – друг чи ворог?).
Вступ
Що принесло людству ХХІ століття? Перш за все нові засоби зв’язку і передачі інформації. Швидкість передачі повідомлень дуже зросла. Складається враження, що наш світ наче зменшується, бо отримати інформацію на іншому кінці світу можна за лічені хвилини. Такий зв’язок дає змогу людям, які проживають у різних куточках нашої планети, спілкуватися у зручний час, організовувати сучасний бізнес, відпочинок, різноманітні політичні та наукові заходи.

Детальніше...

Сучасний стан лівої притоки Південного Бугу річки Єланець

Сопчук Андрій, 16 р., гуманітарна гімназія, м. Нова Одеса, Миколаївська обл.

Вступ
Місцевість, у якій ми живемо, недарма називається Побужжя: Південний Буг відіграє важливу роль у народному господарстві як нашого краю, так і України загалом. Однак упродовж минулих століть ландшафтна структура річища була змінена внаслідок активного й різнобічного господарського освоєння.

Детальніше...

Дослідження веб-картографії як різновиду геоінформаційних систем

Шкарбан Олена, 17 р., зош І-ІІІ ст. № 1, м. Шпола, Черкаська обл.

Вступ
Збір, узагальнення, систематизація та обробка даних про навколишній світ - основні завдання сучасної науки. Але результати обробки мають цінність тільки в тому випадку, якщо вони подані належним чином. Подання забезпечує ефективне сприйняття інформації людиною або передачу її на виконавчі органи в автоматизованих системах управління.

Детальніше...

Роль та значення прянощів в історії великих географічних відкриттів

Поліщук Віктор, 17 р., зош І-ІІІ ст. № 1, м. Шпола, Черкаська обл.

«Бажання більше дізнатись – це тайфун, який заносить людину на край світу.»
Японське прислів’я

В усі історичні епохи жили люди, які любили подорожувати і прагнули у своїх мандрах побачити нові землі. У Середньовіччі знаменита «Книга про різноманітність світу» Марко Поло відкрила перед європейцями дивовижний світ Сходу. Повідомлення венеціанського купця широко використовувалось для складання географічних та морських карт.

Детальніше...

Унікальні території Верхньорогачицького району Херсонської області

Польська Мар'яна, 14 р., Верхньорогачицька гімназія, смт. Верхній Рогачик, Херсонська обл.

Бурхливий розвиток промисловості та сільськогосподарського виробництва, інтенсивне будівництво, розширення мережі шляхів, сполучення, осушення болотних масивів та річкових долин, розорення всіх придатних для сількогосподарського обробітку земель, зменшення лісових площ – все це веде до значних змін природних комплексів, впливає на екологічну рівновагу, видовий склад фауни та флори довкілля.

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123