This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Наукова і соціальна діяльність родини Носалів

 Тригубець Дарина, 15 р.,НВК школа – ліцей № 19, м. Рівне

У наші дні, коли навколишнє середовище несе загрозу фізичному здоров’ю людини, як ніколи зростає інтерес до фітотерапії, до тих скарбів, які дає нам природа. Таємницю трав намагаються пізнати всі: від молодого до людей поважного віку.

Детальніше...

Сім’я Олійників – борці за волю на Поліссі

 Крук Дарина, 12 р., зош І-ІІІ ст.., с. Золотолин, Рівненська обл.


„Тільки в своїй суверенній державі кожна нація може розвинути своє многогранне життя, як культурна людська спільнота, без своєї суверенної держави навіть найкультурніша нація стає об’єктом обкрадання та визиску з боку окупанта. Натомість у своїй суверенній державі навіть найвідсталіша нація, користуючись досвідом світової історії, маючи свободу дій, може піднестися до найвищого рівня соціального розвитку.”
Т. Бульба – Боровець. „Армія без держави”. Канада. 1981 р. Вінніпег. Розділ ІV. „Крах ілюзій”. Ст. 31.

Моя розповідь про людину, яка протягом тридцяти чотирьох років навчала дітей, була вчителем, директором школи і одночасно вела всі предмети самостійно. Це – Антон Леонтійович Олійник.

Детальніше...

Доля моєї родини як віддзеркалення історії України

 Чирко Олександра, 12 р., зош № 8, м. Рівне

 Я, Чирко Олександра, шестикласниця, представляю Рівненську школу №8.Моя Батьківщина – Україна. Для мене це не просто слова. Я знаю корені своєї родини за понад 300 років. Нас об'єднують і схід, і захід, і північ, і південь великої української землі, а історія України відбилась в житті моїх рідних.

Детальніше...

Роде, наш красний, роде, наш прекрасний Історія мого роду

 Івін Єгор, 12 р., спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум», м. Запоріжжя


«Коріння дереву силу дає –
Дасть силу й мені коріння моє»
З. Левицька

Всім відомо, що сім'я, родина посідає одне з провідних місць серед усіх геніальних винаходів людства. В Україні говорять: «Без сім’ї нема щастя на землі». А в пісні співається: «Де згода в сімействі, де мир і тиша, щасливі там люди, блаженна сторона…»

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123