This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Народ, осяяний пам’яттю – нездоланний

 Хименко Григорій, 16 р., сзош-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, смт. Шевченкове, Черкаська обл.

Патріот – це людина, яка любить свою Батьківщину, а значить і мову, людей, готова завжди прийти на допомогу тим, кому вона потрібна, готова служити інтересам держави, а державі потрібні розумні, духовно багаті громадяни. 23роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим що у буремні 90 – ті, Україні вдалося зберегти мир.

Детальніше...

Геноцид на Черкащині (1931-1933 рр.)

Хименко Григорій, 16 р., сзош-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, смт. Шевченкове Черкаська обл.

Вступ

Болісно, ой як болісно писати ці нотатки, присвячені трагічним сторінкам давнини. Свідомо спрямований і бездоганно виконаний кремлівськими сатанистами голодомор 1932-33 років унеможливив утвердитись Україні міцною і потужною державою на європейському континенті. Власне на це і була розрахована іноетнічниками-українофобами підступна акція.

Детальніше...

Людина дивиться у майбутнє своїм минулим

 Польська Мар'яна, 15 р., гімназія,смт. Верхній Рогачик, Херсонська обл.

Людина доти й людина, доки не втратила здатність бачити, крім потворності життя, і його красу
Олесь Гончар

Серед неозорих скіфських степів Причорномор'я, на бойових дорогах запорожців розкинулася мальовнича і давня Херсонщина, яку називають "країною чотирьох морів" – Чорного, Азовського, Каховського і пшеничного. Безмежний степ і кучерявий від верб Дніпро, піски і сивоголубі лимани, Чорне море і гаряче сонце – все це щедра південна земля.

Детальніше...

Довге плавання шкільного корабля

Польська Мар'яна, 15 р., гімназія, смт. Верхній Рогачик, Херсонська обл.

Якщо у стінах школи живе дух любові і творчості – її вихованцям судилося велике майбутнє.

Самостійне життя… Починається воно від батьківського порога, знайомої стежини, тополі, барвінку, який ніжно стелиться в садочку і, звичайно, рідної школи. Життєва дорога людини нелегка й мінлива, але як би там не було, кожен повертається думками в минуле, в роки безтурботної юності.

Детальніше...

Фольклор, як засіб духовного виховання підростаючого покоління

 Кособуцька Анастасія, 13 р., гурток«Юні етнографи-краєзнавці», Будинок школярів та юнацтва, м. Костопіль, Рівненська обл.

Вступ

Правильне й усебічне уявлення про традиційну народну культуру можна набути, глибоко ознайомившись з широкими колом фольклорних явищ, які протягом століть становили саму суть і єство культурного буття українського народу. Навіть з появою і розвитком в Україні професійних мистецьких форм фольклор залишився важливим засобом задоволення культурних потреб.

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123