This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Молоде покоління відкриває собори своїх душ

Сучасний світ надзвичайно активно і стрімко змінюється. Зміни відбуваються і в людях, в першу чергу молодих людей.
Молодь… Яка вона?... Зухвала, невихована, нечесна?... Або ж справедлива, вихована, розумна? Я гадаю, що більшість молодих людей згодні зі словами Дж. Кеннеді: «Не питай, що держава зробила для тебе, питай, що ти можеш зробити для неї?».

Детальніше...

Конкурс "Мій рідний край" об'єднує патріотів України

П'ятнадцятий раз буде збирати конкурс друзів зі всієї Украіни. Друзями є учасники і переможці минулих років, друзями вже стали учасники конкурсу 2011-2012.

Детальніше...

Мої учні є для мене гордістю

Заходжу до кабінету рідної мови і на мене зі стенду «Гордість ліцею» дивляться усміхнені обличчя моїх учнів-конкурсантів – дипломантів Міжнародного конкурсу «Мій рідний край». Так розпорядилася Доля, що ось уже двадцять років я працюю викладачам рідної мови та літератури в закладі, який є кузнею робітничих кадрів.

Детальніше...

Спогади про участь у конкурсі

Думки змінюють одна іншу, спогади нахлинули величезним клубком... Все тому, що будь-яка подія в житті є досвідом. Тим більше в тому випадку, коли ти випускник і стоїш перед вибором, який шлях вибрати в житті, щоб згодом не розчаруватися.

Детальніше...

Щира вдячність організаторам і спонсорам найпатріотичнішого конкурсу в Україні

Україна сьогодні у вогні війни. На Сході гинуть її найкращі сини і доньки. І знову стоїть завдання перед усіма освітніми установами – виховання громадя-нина – патріота, національно – свідомого, здатного захистити рідну землю, го-тового на самопожертву заради її блага.

Детальніше...

Щирі слова подяки

Глибокошановна пані Ростиславо!
Щиро дякуємо за слова підтримки, теплий відгук про нас та сумлінну працю нашої наставниці Тетяни Іванівни Бойко. Нехай у майбутньому все збільшується дружнє коло учасників конкурсу, юних патріотів України!

Детальніше...

Одна доля, одна мрія, бо Україна в нас одна

Григорій Сковорода казав: «Кожному мила своя сторона». Це дійсно так, адже кожний громадянин прихильний саме власній державі. Він полюбляє ко-жний краєчок країни, віддає їй себе без останку. Найяскравіших й найталанови-тіших патріотів України збирає конкурс « Мій рідний край».

Детальніше...

Привітання від луганчан

Глибокошановні організатори конкурсу „Мій рідний край”!
Глибокошановна пані Ростиславо!
Прийміть від луганчан найщиріші вітання з нагоди п’ятнадцятої річниці свята підсумків конкурсу „Мій рідний край”.

Детальніше...

Лист Сергія Грицанюка, учасника конкурсу «Мій рідний край» у 2011 та 2012 роках, вихованця Калуської гімназії

Дякую вам, що я живу,
мої мамо й тату.

Мене звуть Сергій і це – моя історія. У змаганні юних дав Бог мені дістати в нагороди дві «Перлини». Навряд чи я б так глибоко пірнув, якби не мій учитель, наставник і просто хороша людина Півторак Віталій Романович. Вдячний йому за намагання вивести розсіяного і вічно замріяного юнака в люди.
Одинадцять класів швидко минули і залишили по собі купу спогадів, випускний альбом, багаж знань і чіткий план як цим всім розпорядитись.

Детальніше...

Мої перші дослідження, пов'язані з конкурсом «Мій рідний край»

Під час навчання збирала матеріали про односельця Юрія Дутку, що страждав на важку недугу, яка здеформувала йому кінцівки, але не знищила духовно. Він писав вірші, тримаючи ручку зубами. Його 47 років життя припали на 20-і - 70-і роки минулого століття.

Детальніше...

Лист Наталки Шкоропаняк, дипломантки конкурсу 2013 року

У кожного своя доля і свій шлях широкий…
Т. Г. Шевченко. Поема “Сон”

Велет духу, поводир українського народу Тарас Григорович Шевченко, завбачливо акцентує увагу на споконвічному сенсі життя людини.
Тобі, Людино, там, на небесах, викреслено Долю, що схожа на лабіринт. А він і є шляхом до повного розпізнання життя. І тільки Ти обираєш якими вуличками, кварталами іти. Та більш важливо, як саме ти проходитимеш цей шлях – йтимеш упевнено, або блукатимеш. Бо саме від цього залежатиме твоя Доля.

Детальніше...

«Мій рідний край» - шлях до самореалізації молоді

Талановита в нас кожна дитина!
Відкриємо таланти твої, Україно!

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123