This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Мої учні є для мене гордістю

Заходжу до кабінету рідної мови і на мене зі стенду «Гордість ліцею» дивляться усміхнені обличчя моїх учнів-конкурсантів – дипломантів Міжнародного конкурсу «Мій рідний край». Так розпорядилася Доля, що ось уже двадцять років я працюю викладачам рідної мови та літератури в закладі, який є кузнею робітничих кадрів.

До нас в заклад ідуть діти, що прагнуть поповнити лави ро-бітників: кухарів, пекарів, трактористів, автослюсарів, електриків. Кожен з них
– це неповторність, своєрідність; головне, знайти ту іскорку таланту, що буває схованою за сірістю буденщини. Уже сьомий рік мої учні беруть участь в Міжнародному конкурсі « Мій рідний край». І я, як викладач, щиро вдячна високо-поважній конкурсній комісії, яка всі ці роки високо оцінювало роботи моїх конкурсантів.
За цей час мої учні отримали дві «Перлини конкурсу» (це Ольга Фідзіна за роботу «Герої, що стали ангелами», Юрій Мацала за роботу «Патріот України і син Поліської землі»). В арсеналі здобутків: два перших місця, одне друге міс-це, чотири – третіх. Я рахую, що це є високе досягнення дітей і відкрило перед ними двері вищих навчальних закладів, допомогло повірити в себе, в свої сили, в те, що творчість, пошуки не є безрезультативними.
Мої учні є для мене гордістю. Мені приємно сьогодні, що одна із конкурсанток – Катерина Гладун, яка у 2013 році за роботу « Я жива, я маю в серці те, що не вмирає», присвячену 100-річчю від дня народження нашої землячки Антоніни Горохович, яка взяла у конкурсі 1-е місце, сьогодні є студенткою Рівненського державного університету філологічного факультету. А Кондратюк Катерина, що першою приймала участь у конкурсі з роботою про Ніла Хасеви-ча, сьогодні, після закінчення коледжу економіки і бізнесу, працює у нашому навчальному закладі на кафедрі кухарів майстром виробничого навчання. В минулому році завершила у нас навчання О. Фідзіна, але й далі продовжує вчитися у вищому навчальному закладі у Варшаві на технологічному факультеті.
Кожен рік відправляю у вирій самостійного життя своїх учнів і разом з ними віддаю часточку свого серця. Радію їхнім успіхам, пишаюся тим, що гарно обирають подальшу дорогу, що стають хорошими спеціалістами, патріотами неньки-України або продовжують мандрівку до країни знань. І немале місце в цьому відіграє Міжнародний конкурс «Мій рідний край». Адже саме він сприяє глибокому вивченню і дослідженню історії рідної землі, її великих людей, народознавства і етнографії, а головне – згуртовує всіх молодих людей України в єдине ціле, виховує високе почуття патріотизму і морально-етичних цінностей.
Хочу від себе і від імені всіх моїх конкурсантів щиро подякувати організаторам конкурсу, в першу чергу безкорисливій і невтомній Ростиславі Федак, за величезну працю в ім’я майбутнього нашої України.
Хай Бог благословляє їх і надає сил та творчості у вихованні і підтримуванні молодих талантів нашої землі.

Тамара Кондратюк,
викладач-методист української мови та літератури Клеванського професійного ліцею

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123