This website works best with JavaScript enabled
Joomla

«Мій рідний край» - шлях до самореалізації молоді

Талановита в нас кожна дитина!
Відкриємо таланти твої, Україно!

Плекаємо змалку майбутнє держави –
Не будьмо байдужі, вчителі та мами!

Українське суспільство перебуває в перехідному періоді, який характеризується суттєвими трансформаційними процесами. За цих умов особливого значення набуває потреба підтримки талановитої та обдарованої молоді, аналіз особливостей процесів її соціалізації, визначення основних тенденцій та характерних рис формування та розвитку нової молодіжної генерації українського суспільства.
Давно стало зрозумілим, що найбільших успіхів у будь-якій сфері діяльності досягають ті держави, котрі мають високий інтелектуальний та творчий потенціал нації. Відомо також, що майбутнє людської цивілізації залежить виключно від реалізації обдарованості людей. У кожній державі молодь є потенціалом розвитку суспільства. Саме тому однією з основних задач системи національної освіти суверенної України є формування творчо активної, всебічно розвиненої особистості.
Педагогічний колектив нашої Амвросіївської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 6 Амвросіївської районної ради Донецької області впродовж декількох років працює над проблемою організації роботи щодо виявлення та виховання особистості, яка вміє мислити творчо, яку називають обдарованою дитиною. Обдаровані діти – надія кожної школи і суспільства.
Удосконалити навчально-виховний процес із обдарованими дітьми, дати їм ґрунтовні, міцні знання, озброїти їх практичним розумінням основ наук допомагає, насамперед, проведення олімпіад, конкурсів, турнірів, вікторин, інтелектуальних змагань, ігор тощо.
Протягом останніх п’яти років наші учні беруть активну участь у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», який спрямований на забезпечення формування інтелектуального потенціалу країни шляхом створення оптимальних умов для виявлення талановитої обдарованої молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та постійного духовного самовдосконалення. Написання творчої роботи – справа досить складна. Вона вимагає напруження, мобілізації сил і знань. Узагалі, наш навчальний заклад відіграє велику роль у становленні наших учнів.
Україна – чудова країна з чарівними, неповторними краєвидами, багатою історичною спадщиною і культурою! Та чи саме такою її бачать наші діти? Чи комфортно вони почуваються у власній державі? І взагалі - що таке рідна країна очима дітей, яка вона? Дати відповіді на ці питання і є метою конкурсу! Продовжуючи славні традиції своїх попередників, продуктивно працює сьогоднішнє покоління учнів.
Конкурс «Мій рідний край» дає можливість розвивати творчість учнів, перевіряти свої вміння, застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, ввійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ із різних куточків України, яких об’єднує прагнення до нових знань. Усі учасники конкурсу завжди отримують грамоти, подяки, а переможці – дипломи і призи, і це дуже важливо для дітей.
Конкурс – багатюща скарбниця духовної культури, якою можуть пишатися організатори. Саме подібні конкурси вчать нас бути вільними, вчать нас любові. Україна нам довіряє свою долю, покладається на наші знання, сили і любов. Сили у наших учнів є. А любов до рідного краю – це споконвічна риса українського національного характеру.
Ми дуже вдячні всім організаторам цього справжнього свята творчості (особливо пані Лілії Григорович та пані Ростиславі Федак) за належну підтримку молоді. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, наснаги, нових творчих злетів і всього самого найкращого.

З повагою, Шаповалова В.В., Тур Л.І., Усенко О.В., постійні учасники конкурсу вчителі Амвросіївської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 6 Амвросіївської районної ради Донецької області

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123