This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Школа славна не числом, а успіхами своїх учнів

Польська Мар'яна, 14 р., гімназія, смт. Верхній Рогачик, Херсонська обл.

Верхній Рогачик. Маленький острівець щастя й добробуту, який майже непомітний у вирі бурхливого життя Таврійського краю. Тут проживають прекрасні, добрі й чуйні люди, які своєю невтомною працею створили цей зелений і квітучий оазис у безмежних просторах українського степу. Нажаль, ця земля не народила видатних вчених, митців, політиків. Наш невеликий населений пункт не помічено на фізичній карті України.

Детальніше...

Провідники просвітянських ідей на Вижниччині

Пилип’юк Юліана, 14 р., ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Федьковича, с. Вижниця, Чернівецька обл.

Вижниця має цікаву історію, яка до цих пір ще мало досліджена, чимало матеріалів пропало через війни і тому, що тут були різні господарі.
Найдовше панувала Австро - Угорщина - 144 роки, Румунія - 25, радянська влада - 47 років. В епоху панування Австро - Угорської монархії Вижниця була одним із найбільш заселених пунктів Буковини. За даними перепису 1900 р. у містечку проживало 1990 українців, 3977 євреїв і близько 270 поляків, німців та румунів.

Детальніше...

Вони жили й творили з мрією про вільну Україну…

Шпурик Станіслав, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Червона Кам’янка, Кіровоградська обл.

В усі часи їх називали диваками. Але саме вони й запалювали в душах і серцях людей різних поколінь той незгасимий вогонь, що допомагав вершити трудові досягнення і бути просто людьми між собою.
З давніх – давен жодне свято, вечірка, гостина… не проходили без пісні, веселого і запального танцю, жартів. Після тяжкого трудового дня, і це пам’ятають старожили, червонокам’янці по кутках збиралися і заводили то тужливої, то веселої пісні.

Детальніше...

Буковинські народні ігри: семантичний та функціональний аспект

Житарюк Марія, 15 р., гімназія № 3, м. Чернівці

Вступ
У кожного народу є свої ігри, в яких, як у дзеркалі, відбиваються традиції, особливості його культури і побуту, географічне положення та кліматичні умови місцевості. Ігри дітей – дзеркало суспільства. Їх величезна, безмежна кількість, і вони складають цілий чарівний світ, у якому діти створюють самих себе, вчаться правильно оцінювати свої сили і здібності.

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123