This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Конкурс «Мій рідний край» - це ступінь до удосконалення можливості осягнути успіху в житті, цінності «особистого» життя

Підготовка до участі в конкурсі та опрацювання обраної теми - це сила, яка може вивести сучасного школяра на вершину кар'єри, тому так добре, що в нашій школі уже п'ять років поспіль старшокласники беруть участь у Міжнародному конкурсі «Мій рідний край».

Це традиція в нашому навчальному закладі, яка надає стійкості навчально - виховній роботі і підвищує її життєздатність; створює сприятливі умови для самореалізації, саморозвитку, самоутвердження, як особистості кожного учня так і вчителів, які виступають у ролі наукових керівників, консультантів, а це сприяє їх творчому зростанню, виявленню індивідуальності. Творче ставлення до всебічного розвитку школярів, набуття учнями досвіду спілкування, вміння компетентне обрати свій життєвий шлях, зважаючи при цьому на здібності і можливості, - це пріоритетні напрямки в сучасній освіті та в Новогродівській ЗОШ № 7 Донецької області.
По-різному склалися долі переможців та лауреатів міжнародного конкурсу «Мій рідний край». Для когось це просто цікавий факт у його біографії. Хтось згадує про участь та перемогу з гордістю за себе. Саме до таких людей я можу віднести випускницю 2007 року, дипломантку конкурсу 2007 Синичкину Еллу. Сьогодні Елла студентка економічного факультету Донецького національного університету. В 2010-2011 навчальному році вона одержала освітній кваліфікаційний рівень бакалавра та зарахована на подальше навчання до магістратури на спеціальність «Менеджмент та адміністрування». Участь в конкурсі мій рідний край заклала основи для навичок наукової діяльності, якою вона займається в університеті впродовж усього навчання. Сьогодні Елла має наукові статті, невеличкі дослідження, які публікуються в виданнях Міністерства освіти і науки України, а також в регіональних та університетських виданнях.
У сучасному світі, в умовах звуження часу та стрімких змінах у житті людства, дуже важливе існування цінностей, які пройшли перевірку часом і є орієнтиром для суспільства XXI століття.
Взаємоповага, спрямування спільних зусиль для досягнення мети, сміливість рішучих і великих кроків, бажання робити наш світ кращим - власне на таких цінностях базується діяльність учасників міжнародного конкурсу «Мій рідний край», їх наукових керівників, учнів та педколективу Новогродівської ЗОШ № 7.

Любов Гаврилова, вчитель-методист, вчитель вищої категорії, Відмінник освіти та науки України

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123