This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Що дав мені конкурс «Мій рідний край»?

Творчість формує особистість. Особистість створює таланти. А з талантів виростають нові шедеври мистецтва.
Зовсім недавно спонтанно я почала писати такі рядки: «Цей світ чекає правди. Хоч і гіркої, але правди. Без емоцій, без фанатизму. Без забрудненого пафосу і без тривалої інтриги.

Правди, яка породжує новий погляд на життя». І ось зараз розумію, що ця правда криється у творах мистецтва, а саме – в поезії, за яку я одержала нагороду у конкурсі «Мій рідний край».
Пишучи вірші, в мене відкривається нове дихання. Всі емоції плавно переходять у рівні рядки на білому полотні-папері. Саме поезія «пробуджує в мені містичну квітку» нових ідей. Без неї я – немов те самотнє деревце серед розлогого поля.
Творчість – це нескінченне небо якогось незбагненного почуття. А як приємно, коли є ті, хто поділяє з тобою його. Так я знайшла однодумців на конкурсі «Мій рідний край». Адже саме тут мої скромні поетичні рядки знайшли читача. Це велике досягнення для мене, оскільки вже неодноразово мої статті були оцінені тут.
Це ще одна моя маленька перемога, яка дає поштовх до нових творінь. Це крок до створення нової сторінки нашого мистецтва.
Як я вже писала: «Цей світ потребує правди». І я готова дати йому її. Це буде мій скромнийвклад у розквіт нашого майбуття.

Наталя Михальчак,
випускниця Піддністрянського НВК,
студентка Дрогобицького державного
педагогічного університету ім. Івана Франка

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123