This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

Як навчитися грати на гітарі з нуля?

 Акустична гітара – це класний інструмент. В основному хлопці грають на гітарі, а дівчата значно рідше. Жіночий смак частіше припадає на піаніно, скрипку чи флейту. Дітям і підліткам до 18-ти років, можливо і не просто навчитися самостійно грати на гітарі. В юному віці всім не вистачає мотивації, системності занять і стабільного бажання.

А ось дорослі можуть самостійно оволодіти інструментом з нуля і дуже швидко. Навіть якщо Ви ніколи не тримали гітару в руках і не вмієте її настроювати instrument stimmen (переклад з нім.), у Вас обов’язково вийде з допомогою відео уроків і докладних роз’яснень від експертів. Сьогодні піде мова саме про це, щоб допомогти людині, яка вже давно мріяла навчитися грати на гітарі, але ніяк не вирішить.

Багато чому можна навчитися в інтернеті, а особливо із відео-інструкціями. Музичні уроки ідеально підходять під відео-версії. Таким чином, досвідчена людина знімає (один раз) відео ролик з детальним роз’ясненням: що і як треба робити (повільно). Все що треба – це повторити за онлайн вчителем. Можливо для цього треба буде подивитись це відео декілька десятків разів чи постійно перемотувати туди-сюди, але головне результат! Індивідуальні заняття досить дорогі, а навчання в музичній школі потребує тривалого терміну. Звичайно, що кожна пісня має свій рівень складності, саме тому абсолютні початківці мають починати з легких пісень і з часом переходити до більш складних. Іще одна важлива перевага відео-навчання на гітарі – починати можна зі свої улюблених пісень, а не класичних чи народних. Відео уроків у мережі дійсно багато, хоча з деякими українськими виникають проблеми.

Щоб знайти розбір улюбленої пісні треба написати в рядку пошуку Ютуб її назву і в кінці додати «как играть», «на гитаре»,«разбор песни» ітп (краще на російській мові). Якщо пісня на англійській мові, то і шукати треба за англійськими фразами. З досвідом можна буде навчитися грати пісню по самих акордах, або взагалі, все підбирати самостійно на слух. Ще один важливий момент: не кожна пісня буде добре звучати під одну гітару. Якщо основний тон композиції складає інший інструмент, зіграти її на гітарі можна, проте звучати вона буде по інакшому. Є пісні, які взагалі не підходять під одну лише гітару. Всі ці справи треба залишити в спокої, і зайнятися іншими красивими піснями, що добре звучать під гітару.

 

 

 

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123