This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

5 головних переваг навчання в Польщі

Раніше навчання за кордоном здавалося чимось далеким і неймовірним, тим, що доступно лише обраним. Сьогодні ж воно стало цілком реальним і доступним. Тепер кожен українець може отримати польський диплом, який визнається усіма країнами Європи, СНД і Сполученими Штатами.

Університети Польщі готові прийняти будь-якого випускника української середньої школи. Головне - пройти вступні випробування.

Такі які ж основні переваги навчання в Польщі?

  1. Реальна можливість вступу. Польські університети - це не рекламний хід і не унікальна можливість для обраних. Вони приймають реальних абітурієнтів і вимоги до них також висувають цілком реальні. Вам не доведеться готуватися з репетитором, проходити курси, вчитися год-второй в українському внз. Просто надайте вступній комісії свій атестат про середню освіту і підготуйтеся до вступних іспитів або співбесіди.
  2. Рівні можливості для усіх абітурієнтів. Польські внз не мають спеціальних квот на кількість поляків або іноземців серед своїх студентів. Єдиний критерій відбору - знання претендентів. Тому Ви можете поступати нарівні з поляками, німцями або британцями, які виявлять бажання вчитися на тому ж курсі.
  3. Якісна освіта в Польщі. Хоча освітня система Польщі багато в чому схожа на українську, вона набагато краща. Польські внз давно провели реформу, і тепер якість освіти, отриманої в них, стоїть на одному рівні з провідними університетами країн Західної Європи. Приміром, нарівні зі знаннями по своїй спеціальності, Ви отримаєте тверді навички англійської мови. Тобто, навчання в польському університеті ще і замінить Вам відвідування спеціальних курсів англійської мови.
  4. Знайома освітня система. Лекції, семінари і лабораторні, семестри і канікули, оцінювання по пятибалльной системі і підтримка Болонской конвенції - усе це є в польських внз так само як і в українських.
  5. Навчання на двох мовах. Майже усі університети Польщі дають можливість своїм студентам вибирати мову навчання - польську або англійську. Перший варіант для багатьох простіший. Але якщо Ви плануєте працювати або продовжувати навчання в країнах Західної Європи або США, краще отримувати знання на англійському. А для того, щоб успішно вчитися, мова доведеться гарненько вивчити ще перед вступом. Під час навчання це буде вже занадто важко і пізно. Тому краще спочатку записатися на курси, підтягнути свої знання і навички спілкування, і тільки тоді подавати документи в польський університет.

 

 

 

 

 

 

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123