This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

«КЛТ КРЕДИТ» — нові горизонти онлайн-кредитування

Тривожна економічна нестабільність тільки сприяє тому, що кожен українець намагається створити собі максимально комфортні фінансові умови, щоб уже завтра не приходилось підраховувати останні гривні… Але якими б продуманими не були ваші дії, наскільки чітко б ви не розпланували свої майбутні витрати, не все залежить тільки від вас. Є обставини, які нам цілком непідконтрольні.

Саме тому на ринку з’явились мікрофінансові організації — «дрібні» кредитори, що приходять на виручку за першою ж тривогою. Тут доволі часто трапляються складні вимоги та жорсткі умови, проте… це не аксіома.

На протязі останніх років в Інтернеті веде свою діяльність сервіс з онлайн-кредитування «КЛТ КРЕДИТ». Відчути на собі унікальні переваги співпраці з компанією уже встигло більше ніж 35 000 клієнтів. А все завдяки…

… доступності послуг

Звернення до «КЛТ КРЕДИТ» не передбачає незручностей, яких не уникнути в альтернативних фінансових установах. Довідки, великі стопи документів, пошук поручителів, постійні затримки в чергах і в процесі прийняття рішення — всього цього немає в онлайн-кредитуванні. Які кроки потрібно виконати, щоб позика на карту була видана протягом 15–20 хвилин — гляньте тут, на сайті компанії. Варто тільки зазначити, що проходження усіх етапів оформлення кредиту за своєю складністю і кількістю маніпуляцій може порівнятись із реєстрацією в онлайн-грі чи заповненням анкети користувача соціальної мережі.

… прискореній обробці заявок клієнтів

Дарма, що кожен день в компанію поступає декілька сотень нових заявок на видачу позик — це ніяк не заважає опрацьовувати кожну із них протягом декількох хвилин. А все тому, що використовується прогресивна скорингова система. Ще одна її перевага — власні алгоритми перевірки благонадійності та платоспроможності клієнтів.

… регулярним обвалам відсотків

Фіксовану відсоткову ставку — 1,62% — важко назвати невиправдано завищеною, враховуючи сучасну ринкову кон’юнктуру. Проте «КЛТ КРЕДИТ» розуміє, наскільки іноді важко виплачувати кредити з великою переплатою, особливо при довгих термінах кредитування (доступний термін у цій МФО — до 65 днів). Саме тому регулярно проводяться акції зі зниженням відсоткової ставки. 25% на оплаті послуг компанії економлять клієнти при другому зверненні в компанію, 30% — учасники щотижневої акції «Знижка дня» та акцій, що проводяться перед державними святами, 50% — усі нові клієнти, які тільки-но прийняли рішення кредитуватися в «КЛТ КРЕДИТ».

«КЛТ КРЕДИТ» — на заваді безгрошів’я і несправедливо великих переплат.

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123