This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

Англійська на смартфоні – навчання замість ігор

Як ви вчите англійську? З репетитором, за паперовим навчальних посібників, за допомогою навчальних програм? Кожен із способів має свої переваги Але їх поєднання дає кращі результати! У статті поговоримо про ті можливості, які відкриває смартфон.

До речі, скажу по секрету, майже половина відвідувачів нашого сайту заходять саме з мобільних пристроїв.

Якщ ви в пошуках такого телефону, то в даний час на https://www.moyo.ua/telecommunication/smart/iphone-7-plus/ компанія MOYO запропонує сучасні смартфони за акційними цінами.

Новий додаток Лінго Словниковий Тренажер для смартфонів – навчання замість ігор

Додаток Лінго Словниковий Тренажер для пристроїв Apple впроваджує вивчення іноземних мов в сучасну динамічну життя, пропонуючи запам'ятовувати іноземні слова не на шкоду особистого часу. Безкоштовний додаток Лінго Словниковий Тренажер пропонує активне вивчення іноземної на мобільному. Максимально зручна програма, розроблена компанією EasyLanguage Ltd, допомагає швидко поповнювати словниковий запас у зручний час по кожному з 10-ти запропонованих мов: англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, португальської, японської, китайської, російської, американської англійської.
Таким чином, Лінго Словниковий Тренажер – це можливість користувачам всього світу вільно вивчати іноземні мови найпростішим способом в короткі терміни. На даний момент програма розроблена для власників пристроїв Apple, але до літа планується випуск релізу і для Android.

Чим же додаток Лінго Словниковий Тренажер настільки цікавий?

Лінго Словниковий Тренажер зібрала все найнеобхідніше для максимально швидкого і ефективного вивчення нових слів з обраної області та закріплення матеріалу. Щоб розширювати знання з іноземної мови, тепер не потрібно носити за собою словники, книги. 10 мов, 100 тем, 4 рівня складності, більше 5000 нових слів, статистика прогресу, все легко запам'ятовуються при такій подачі (написання слова + картинка + вимова).
Програма допомагає вдосконалити наявний рівень знання іноземної. Всього 10-15 хвилин в день дозволяють впевнено збільшувати словниковий запас. Ті, хто вже володіє обраною іноземною мовою, може чудово проводити час, закріплюючи знання і відгадуючи слова, або ж переходити до освоєння нової іноземної мови. Додаток допоможе оновити знання мов, підготуватися до іспитів або співбесіди на новій роботі, до поїздці за кордон і т. п.
Простий в управлінні і корисний додаток, який йде в ногу з часом. Це гідна альтернатива ігор на мобільному – як для дорослих, так і для дітей. Вчити англійську мову, або будь-яку іншу тепер дуже просто.
Роботу даної програми бажаючі можуть перевірити самостійно на своєму iPhone/iPad. Завантажити абсолютно безкоштовно додаток Лінго Словниковий Тренажер можна через iTunes або відвідавши офіційний сайт компанії.

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123