This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Щирі слова подяки

Глибокошановна пані Ростиславо!
Щиро дякуємо за слова підтримки, теплий відгук про нас та сумлінну працю нашої наставниці Тетяни Іванівни Бойко. Нехай у майбутньому все збільшується дружнє коло учасників конкурсу, юних патріотів України!

Я, Іскоростенська Тетяна Миколаївна (в шкільні роки – Тетяна Костенко), закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, здобула кваліфікацію викладача української мови і літератури, вчителя зарубіжної літератури та українознавства. Участь у конкурсі завжди надихала мене, допомагала повірити у власні сили, пробуджувала творче горіння крилатої душі.
Вважаю, що я не помилилася, обравши професію філолога, наставника юних. Вчительську працю розпочала в Горошківській ЗОШ I-III ступенів Тетіївського району. Йдучи на уроки, готуючи свята і виховні години, згадувала свою учительку, мудрого наставника й порадника, Тетяну Іванівну Бойко, яка запалила в моїй душі вогник любові до рідного слова, до книги, до рідної землі.
Одружена, проживаємо з чоловіком Богданом в рідному моєму Тетієві, виховуємо синочка Артемчика, якому в березні виповнилося 2 роки. З перших днів життя ми виховуємо свою дитину з любов’ю до рідної землі, до своєї Батьківщини. Без української пісні, народної казки, цікавих і веселих пестушок та утішок, якими колись забавляла мене, у дитинстві, бабуся, не уявляє жодного дня свого життя мій синочок, який, ми сподіваємося, виросте справжнім патріотом і захисником своєї Вітчизни.
Нині працюю методистом з навчально-виховної роботи районного методичного кабінету відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації, веду науково-методичний супровід викладання світової літератури та російської мови в нашому районі, а також координую дистанційне навчання вчителів району у системі підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Київської області.
В майбутньому мрію знову перейти на вчительську роботу, щоб допомагати молодшим співвітчизникам знайти свою стежину в житті. Можливо, серед них будуть і майбутні учасники конкурсу «Мій рідний край».
А всім Вам, шановні його натхненники, ініціатори й організатори, - нехай дає Господь сили, посилає свою підтримку!

З глибокою шаною та вдячністю
Тетяна Іскоростенська (Костенко), учасниця конкурсу 2001 року

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123