This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Через тернії до зірок

Мацала Юрій, 18 р.,професійний ліцей, смт Клевань, Рівненська обл.


Оживити давну світлу українську традицію в думанні і діянні! Важке завдання, та Божа Премудрість нехай просвічує нам шлях! Виходім з того дому Божого Премудрости на свої всеземські поселення ободрені і впевнені, що наша доля –недоля скінчиться і ясний день перед нами зазоріє.
Йосип Сліпий

Церква відіграє важливу роль в нашому житті. Ми багато про неї знаємо і віруємо. Це наше «святе місце», де немає нічого розпустницького, лукавого та злого. Різні сім’ї по-різному її відвідують.

Детальніше...

Андрей Шептицький про значення молитви в житті сучасної людини. Молитва Митрополита

 Винничук Ольга, 16 р.,гімназія ім. Володимира Великого,м. Рогатин, Івано-Франквська обл.

Вступ

Нерідко буває так, що, наближаючись до великої харизматичної духовної особистості, ім'я якої – в ореолі святої недоторканності національної легенди та величної історії Церкви, якоїсь миті відчуваємо, що через отой німб святості та особливої значущості вона є недосяжною для нас.

Детальніше...

Митрополит Андрей Шептицький – честь і окраса нашої Церкви і Народу

 Галак Ольга, 12 р.,гімназія ім. Володимира Великого, випускниця недільної школи “Діти Світла”, м. Рогатин, Івано-Франківська обл.


О, мій Боже! З глибини моєї душі віддаю поклін Твоїй безмежній Величі. Дякую Тобі за ласки й дари, що ними Ти наділив Твого вірного слугу митрополита Андрея Шептицького! Прошу Тебе, прослав Його також і на землі...

“Він був великим сином Вселенської Католицької церкви. Великим українцем, вченим, мистецтвознавцем, покірним богомольцем і митропо-литом, якому рівного не легко знайдемо не лише в нашій історії, але й загалом в останньому столітті нашої Церкви.

Детальніше...

Андрей Шептицький – князь церкви і народу

 Кудловська Олександра, 17 р.,Мукачівський державний університет,м. Мукачеве, Закарпатська обл.

Вступ

На сьогоднішній день українці продовжують боротися за право бути господарем своєї долі на своїй землі, за власну державність, за перетворення нічийно-космополітичної держави Україна на справжню – національну Українську Державу. Ця боротьба відбувається за наступних умов.

Детальніше...

Андрей Шептицький та розвиток Греко-католицької церкви

 Славич Ірина, 15 р., ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Конців, Закарпатська обл.

Вступ

Релігія – це складне соціальне і духовне явище, корені якого виходять з глибинних теренів суспільної історії. Соціальна природа та риси релігії вказують на її зв'язок з розвитком суспільства – певної самовідтворюючої системи, де один елемент пов'язаний з іншим. Слово походить від лат. Religio – і означає зв'язок.

Детальніше...

Андрей Шептицький – людина, громадянин, патріот

 Проказа Уляна, 17 р.,СШ № 96, м. Львів


Вступ

Мета: Дослідити особистість та роль Андрея Шептицького у державотворчих, духовних процесах в умовах тогочасного суспільства.

Детальніше...

Сакральна дерев’яна архітектура України у світовій спадщині та проблеми її існування і збереження

 Теліженко Наталія, 16 р.,ЗОСШ-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю,смт. Шевченкове, Черкаська обл.

Дерев’яна сакральна архітектура займає визначне місце в історії світової культури. Україна на початок ХХІ ст. володіє унікальним скарбом – творіннями традиційного дерев’яного церковного зодчества, аналогів яким нема у світі. В Україні збереглося понад 2, 5 тисячі дерев’яних церков, з яких близько 1000 відносяться до ХV-ХVІІІ ст.

Детальніше...

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123