This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Моя родина

Максим Шумилович, м. Щецін, Польща

Мене звати Максим. Мені шістнадцять років, і я мешкаю у Щецині. Від вересня навчаюся у першому класі загальносвітового ліцею №6 – найкращій школі у Польській державі. Моїм улюбленим навчальним предметом є англійська мова. Я володію нею вільно і вмію добре писати складні тексти.

Багато читаю англійською (здебільшого користуючись мобільним телефоном). Мій улюблений жанр – наукова фантастика.
Я також захоплююсь всесвітньою історією. Мій улюблений період – XX століття. Окрім цього, люблю плавати в басейні.
Незважаючи на багато зацікавлень, своє майбутнє пов’язую з англійською (можливо, англійською та українською філологією).
У мене чудова родина: мама Ганна, батько Петро та сестричка Ксеня. Мама – викладач української літератури Щецинського університету. Вона знаний в Україні та Польщі науковий дослідник. Кандидатську дисертацію захистила у Львівському університеті, а докторську – у Познанському. Батько лікар-стоматолог. Він дуже хороший спеціаліст, за порятунком до нього йдуть багато людей. Тато усім допомагає, тому дуже стомлюється. Я мрію, щоб він відкрив власний стоматологічний кабінет, можливо, тоді матиме можливість більше відпочивати. Ксені п’ять рочків, і вона ходить до дитячого садочка. Дуже розумна та життєрадісна дівчинка. Розмовляє двома мовами, вже вміє чудово читати польською мовою, вчиться українських літер, майстерно декламує вірші, із задоволенням бере участь у святкових дійствах, які організовує українська громада.
У Кошаліні живуть бабуся та дідусь, які походять з прадавніх українських сіл біля Сянока. Їхнє щасливе життя порушила у 1947 сумнозвісна акція «Вісла», під час якої Польська народна армія примусово переселила 140 тисяч українців на Західне Помор’я. Мої бабуся й дідусь замешкали поблизу Кошаліна.
Моя родина – справжні патріоти. Бабуся й дідусь завжди «стіною стояли» за Україну, за її незалежність. Вони завжди почували себе українцями й виступали проти полонізації. У патріотичному дусі виховали мою маму, а вона – мене і Ксеню. Любов до України успадкував саме від них, тому пишаюся моєю сім’єю і дуже їх усіх люблю.

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123