This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

Свій сайт - ключ до успіху

Для ефективного розвитку бізнесу варто виходити на новий рівень і освоювати нові горизонти. Уже недостатньо вести продажу товарів і послуг традиційним способом безпосередньо в офісі і магазині. Все більша кількість підприємців паралельно ведуть онлайн торгівлю. А деякі і зовсім переходять тільки на електронну комерцію. За прогнозами фахівців до кінця цього року обсяг продажів через мережу складе 2 трильйони доларів. Ця цифра говорить, що онлайн покупки стають основним способом придбання товарів і послуг.

 

Найдоступнішим методом донести інформацію до клієнта є створення свого сайту. Це може бути сайт-візитка, Лендінг, інтернет магазин або цілий портал. Розробка сайту під ключ - процес складний, так що краще довірити цю справу професіоналам. Веб-студія «Webway» - це акула в сфері дизайну та створення сайтів. Незважаючи на молодий вік, компанія домоглася колосальних успіхів в розробці сайтів. Результатом професійного підходу, постійного розвитку та застосування новітніх методів стали міжнародні масштабні проекти.

Студія «Webway» - це wow сайти

  • Дизайн і розробка сайту.
  • Наповнення контентом.
  • Перевірка і розміщення на хостингу.
  • Просування в мережі.
  • Техпідтримка.

Висловлення: «як ти човен назвеш, так він і попливе» як не можна більш до речі підходить до дизайну веб проекту. Розробники студії приділяють цим пунктам особливу увагу. Адже сайт - це не тільки обличчя компанії, але і метод просування товару до споживача. Кожен модуль повинен виконувати своє технічне призначення і закликати потенційного клієнта до здійснення онлайн покупки.

Контент є важливою складовою якісного сайту. Грамотно поданий зміст, структурований і текст який чіпляє - три кити, на яких стоїть продаючий контент.

Наступним етапом йде тестування сайту і його розміщення на хостингу. Первинне випробування роботи сайту виявляє можливі недоліки і надає можливість удосконалити функції.

Яким би крутим ні сайт, без seo from 3dwebdesign.org оптимізації він далеко не піде. Веб студія «Webway» надає послуги seo просування сайту в мережі. Сторінка буде завжди в топі пошукових систем.

Після запуску проекту фахівці ще протягом місяця супроводжують його. Це оптимальний термін для того, щоб сайт став на ноги і почав працювати на повну.

Тому поспішайте замовити розробку веб сайту щоб конкурувати з опонентами на рівних. Час іде і Ваші конкуренти з кождним днем стають сильнішими.

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123