This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

Персонаж української народної казки «оживе» у мобільному додатку для дітей

Міфологія ― важлива частина культурного коду кожного народу. Змінюються часи, технічний прогрес щороку пришвидшує темпи, але зрілі нації розуміють важливість збереження міфів і пристосування їх до умов сьогодення, адже через них вони транслюють свої цінності і меседжі усьому світові.

В Україні власна міфологія та її персонажі лишаються мало візуалізованими і майже невідомими, тому українські діти захоплюються чужими супергероями. Змінити цю ситуацію вирішила команда проєкту «Чарівний світ.UA», яка поставила собі за мету відроджувати, візуалізовувати та популяризувати українську міфологію в Україні і світі.

 

Першим кроком проєкту є розробка навчально-розважального мобільного додатку «Чарівний світ.UA» з доповненою реальністю, орієнтованого насамперед на дітей і підлітків. У легкій ігровій формі молоде покоління познайомиться з 20 персонажами українських міфів, дізнається про них багато цікавого та, проходячи різні завдання, зможе «оживляти» їх у доповненій реальності. Серед цих персонажів є як відносно відомі Перун та Велес, так і такі, що візуалізуються вперше, наприклад, Шубін чи Сученко.

Одним із «мешканців» Чарівного світу стане Ох ― персонаж українських народних казок. Це хитрий володар лісового підземного царства, маленький зелений дідок із довгою бородою. Його можна викликати, якщо навмисно чи випадково промовити слово «Ох». Він чарівник, володіє вмінням перекидатися на що завгодно, а також може перетворювати на тварин і птахів своїх учнів-наймитів. Оха не можна назвати добрим чи справедливим, але й однозначно лихим він теж не є. Його головна мета ― затримати свого наймита у підземному царстві назавжди. Але перемогти його можна його ж зброєю ― хитрощами і чарами.


У Чарівному світі Ох уособлює архетип мага ― мудрого старця і трікстера, що володіє таємними знаннями і переводить героя на інший рівень ― робить сильнішим, кмітливішим, спритнішим, наділяє магічними силами.
Всі 20 персонажів буди ретельно обрані з-поміж сотень «претендентів», у тому числі на основі архетипів, які вони втілюють. Відтак перед користувачем постануть 20 різних характерів і типів поведінки, що не лише робить додаток різноманітним, а й дозволяє розвивати емоційний інтелект.

Варто окремо відзначити відмінну анімацію та дизайн додатку, адже над його створенням працює команда найкращих ілюстраторів та програмістів країни. Познайомитися з Охом та іншими героями Чарівного світу можна буде вже наприкінці жовтня, а поки що слідкуйте за новинами проекту на сайті Чарівний світ: https://magicworld.com.ua/

Проект Чарівний Світ.UA реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123