This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Українкою я народилася

 Українкою я народилася! Тепер ці слова для мене наповнилися особливим змістом, адже моя робота "Українкою я народилася", визнана перлиною у номінації "Ми горда нація".

Саме ця робота стала поштовхом до поглибленого вивчення свого родинного коріння, у процесі якого я дізналась багато величного про своїх предків.
Здавалося б місія виконана, але ж ні, серце не заспокоїлося і я вирішую продовжувати свої дослідження. Працюючи з архівними документами, я удосконалюю свою роботу, яка виливається у наукову: "Роль моєї родини у культурно-просвітницькому та соціально-політичному житті України у I половині XX ст. ". З даним дослідженням я взяла участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт в рамках Малої Академії Наук, та здобула 1 місце. Ця перемога дала змогу мені поза конкурсом вступити одночасно до Харківського національного університету "ЮАУ ім. Ярослава Мудрого", Одеської національної юридичної академії та Київського національного університету
ім. Т. Шевченка.
Що мені дав цей конкурс? Думаю, що, вивчивши своє минуле, я отримала повне право на достойне і справжнє майбутнє.
Тому я справді багато чим завдячую Союзу Українок України, та конкурсу "Мій рідний край". Адже це був квиток у майбутнє, у якому я перебуваю, оскільки навчаюся в даний час у інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного Університету "Юридична академія імені Ярослава Мудрого". Також варто зазначити, що вищеназвана робота стала моєю курсовою роботою на 1 курсі навчання в Університеті під назвою "Роль моєї родини у формуванні Української держави в I половині XX ст.", яка теж отримала відмінну оцінку.
Можу запевнити, що робота змінила мій світогляд, та надіюсь, що зацікавила інших вивчати свій родовід.
Дякую Вам, високоповажна пані Ростиславо, за Ваш невтомний труд і старання для духовного виховання молодих українців. Велику вдячність висловлюю моєму науковому керівнику, улюбленому учителю та наставнику Вірі Онуфрівні Мединській.
Бажаю процвітання конкурсу "Мій рідний край"!

З повагою, Ярина Сидій


 

 

 

 

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123