This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Щира вдячність організаторам і спонсорам найпатріотичнішого конкурсу в Україні

Україна сьогодні у вогні війни. На Сході гинуть її найкращі сини і доньки. І знову стоїть завдання перед усіма освітніми установами – виховання громадя-нина – патріота, національно – свідомого, здатного захистити рідну землю, го-тового на самопожертву заради її блага.

А чим займалася вся освітньо–виховна система упродовж 25-ти років у незалежній Україні? Адже кожного року оголошувались і проводились сотні конкурсів, змагань, акцій, різного роду випробувань, які часто були фікцією, без нагород, а тільки з констатаціями результатів у підсумкових наказах. І по-виростали манкурти, зрадники, «ватники», «сепаратисти», «лугандони»… Без розуміння і усвідомлення себе частинкою великої держави, з ненавистю до її мови, до її героїв, з деформованим знанням історії України, з несприйняттям українських цінностей, комплексом меншовартості і рабською психологією.
Де ті педагоги, які виховали героїв УПА – армії якою повинна б гордитись Україна європейська? Та хто знає історію ОУН – УПА крім певного роду спеці-алістів…
Міжнародний конкурс «Мій рідний край» особливий. Для молоді Запоріжжя – доленосний. Його учасники – це учні і студенти незалежної України, які були учасниками Помаранчевої революції і Революції Гідності, постійними «жителя-ми» столичного і Запорізького Майданів, а сьогодні стали кращими у різних сфе-рах суспільного життя: Андрій Гладій – докторант Вроцлавського університету, економіст і лінгвіст, Ольга Підкович – присвятила себе медицині і має успішну лікарську практику, Владислав Лопатинський (2005-2006) – у роботі 10 років тому писав, що завжди слід пам’ятати «…Хто ми? …Чиї сини? Яких батьків?» І якщо ми справді пишаємося легендарною славою запорізьких лицарів, то треба учитися в них волелюбності та відваги (відмінно закінчив митну академію у Дніпропет-ровську, був учасником благодійних проектів, успішний професіонал сьогодні), Олена Яценко – працює на кафедрі українознавства Запорізького національного університету, підготувала уже своїх студентів переможцями і лауреатами конкурсу, пропагує народно-ужиткове мистецтво – писанкарство, виховала успішних уч-нів Запорізького січового колегіуму, Віра Лебідь – студентка КНУ ім. Т.Г.Шевченка, запорізька писанкарка, учасниця Революції Гідності і учениця Олени Яценко ще у роботі 2011 року писала, що одним із найважливіших завдань у час національного відродження є повернення із небуття духовних надбань на-ших предків, збереження і передача нащадкам усіх кращих здобутків національної культури, що були виплекані протягом століть нашими пращурами.
Більше 200 випускників тільки Запорізького січового колегіуму були учас-никами конкурсу упродовж 18-ти років. Велика подяка чудовим педагогам – наставникам конкурсантів: пані Валентині Славич, Ользі Петковій, Олені Ше-мяновій, директору Січового колегіуму, славній жінці-українці Валентині Єр-шовій.
Щира вдячність організаторам і спонсорам найпатріотичнішого конкурсу в Україні і низькій уклін пані Ростиславі Федак за її жертовну і плідну працю на ниві освіти і організації даного проекту.

Оксана Яценко,
голова Запорізької обласної організації Союзу українок

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123