This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Привітання від луганчан

Глибокошановні організатори конкурсу „Мій рідний край”!
Глибокошановна пані Ростиславо!
Прийміть від луганчан найщиріші вітання з нагоди п’ятнадцятої річниці свята підсумків конкурсу „Мій рідний край”.

Щиро зичимо Вам творчих успіхів, натхнення в багаторічній творчій праці з молоддю, доброго та міцного здоров’я на довгі літа, здійснення мрій та щасливої долі у рідному краї!
Луганщина – це земля, де народилися і розквітли визначні таланти української держави: Борис Грінченко, Надія та Іван Світличні, Микола Руденко, Григір Тютюнник, Василь Голобородько. Ми знаємо про них і розуміємо, що не маємо права чинити інакше, ніж бути гідним нащадками уславлених пращурів. Нам є за що любити свій рідний край і є чим пишатися. Завдяки конкурсу „Мій рідний край” ми робимо надзвичайно важливу справу – розвиваємо і виховуємо еліту нації.
Уже сьомий рік поспіль студенти факультету української філології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка посідають призові місця на Міжнародному конкурсі „Мій рідний край”:
2007 рік – Гречаник Ірина – І місце в номінації „Літературознавство, мовознавство та фольклор”, кандидат філологічних наук, дослідник проблеми сучасної фантастичної літератури.
2008 рік – Обухова Ірина – І місце в номінації „Проблеми національного виховання та ґендерної політики”, магістр-філолог, дослідник сучасної історичної прози.
2009 рік – Дольнєва Вікторія – І місце в номінації „Проблеми національного виховання та ґендерної політики”, магістр-філолог, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи м. Луганська.
2010 рік – Заходяченко Наталія – І місце в номінації „Літературознавство, мовознавство та фольклор”, магістр-філолог, учитель української мови та літератури Новоайдарської гімназії Луганської області.
2011 рік – Хмеленко Аліна – І місце в номінації „Проблеми національного виховання та ґендерної політики”, філолог-бакалавр, магістрант спеціальності „Українська мова та література”, дослідник сучасної жіночої прози.
2011 рік – Василець Олеся – ІІ місце в номінації „Видатні жінки України”, студентка ІІІ курсу спеціальності „Журналістика”, дослідник друкованих засобів масової інформації на Луганщині на сучасному етапі.

Пінчук Тетяна Степанівна, науковий керівник , професор кафедри теорії літератури та компаративістики, декан факультету української філології ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”

Політика конфіденційності сайту

Створення сайтів і підтримка студія PBB design

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123