This website works best with JavaScript enabled
Joomla

 

Союз українок -

організатор конкурсу

 

Висловлюємо вдячність Ростиславі Федак, Вірі Кліш, Наталії Даниленко, Мотрі-Марії Мілянич та Вірі Мединській за допомогу у створенні сайту.

Вавілонська вежа або суспільство з обмеженими можливостями

Більшість знає легенду про будівництво Вавілонської вежі. Як швидко зростав у небо перший в історії людства хмарочос, і як знищив цю ідею Бог. На неї не падали ні грім, ні блискавка, ні каміння з неба, люди просто перестали розуміти один одного, тому що заговорили на різних мовах.

Сучасне суспільство нагадує таку саму різномовну бригаду будівельників, яка не розуміє планів колеги поруч. Але це глобальна проблема людства, яку багато хто з нас відчуває на власній кар’єрі. То тільки маленькі діти не мають ні мови, ні кордонів спілкування, бо розуміють усе серцем і підсвідомістю. А дорослі відчувають ці кордони, немов кріпосну стіну. Наприклад, чоловік мріє зробити кар’єру у сфері інженерії. Він закоханий у свою професію і мріє будувати мости у Нью-Йорку, а замість того мостить гребельку на власній дачі у Жмеринці. Він на 100% впевнений у своїх здібностях, але не володіє жодною іноземною мовою. Так, колись у школі він вивчав англійську, але не дуже старанно. Навіщо закоханому у фізику, геометрію та математику підлітку якісь не зрозуміли артиклі? Як кажуть люди із досвідом, треба все робити вчасно, у тому числі, планувати власну кар’єру. І багаж знань треба збирати старанно, за принципом «колись знадобиться».  

Підлітковий максималізм і батьківський аналіз ситуації

Ваші син та донька дуже люблять свою країну і нікуди ніколи з неї не поїдуть? Так кажуть діти, які не мають досвіду. Але на те існують батьки, аби цим досвідом ділитися. Народна мудрість вчить: на віку, як на довгій ниві. Що приготує тобі життя, ще не відомо. Тим більше, коли світ стрімко глобалізується, і сучасні будівельники успішної «вавилонської вежі» вже давно знайшли спільну мову. У всьому світі англомовні виробництва відрізняються гідними зарплатами і умовами праці. Дійсно, наведіть приклад спільного підприємства, або виробництва з іноземними інвестиціями та фахівцями, де б заробітна плата була такою, як у необтяженого інтелектом реалізатора на ринку? Це нісенітниця! Англійська мова за плечима талант не обтяжує, вона надає йому крила! Тому, якщо ваша дитина відмовляється сумлінно вчити англійську на уроках у школі, наймайте репетитора, або ще краще – підберіть цікавий курс для самостійного вивчення. Таким чином ви і гроші заощадите, і зменшите тиск на крихку підліткову психіку. 

Вивчити добре можна лише те, що добре «смакує»

Ще з дитинства ми пам’ятаємо улюблені уроки. Пригадайте, чим саме врізаються вони в спогади? По перше – улюблена вчителька, по друге – зовнішній вигляд кабінету! «Ілюстровані» з любов’ю, стіни класу залишаються в свідомості назавжди. Зимовий сад у кабінеті біології, об’ємні інсталяції з поем Пушкіна під склом, або навіть портрети видатних математиків – усе це, у якийсь незвіданий спосіб, допомагало засвоювати матеріал легко і надовго. Отже за таким само принципом слід обирати матеріали для вивчення англійської мови. Яскраво і зі смаком ілюстровані учбові матеріали ЄШКО за 23 роки безперервного вдосконалення, завоювали непідробну популярність серед студентів різного віку і рівня підготовки. Досить просто замовити курс, і вам ніхто не заважатиме, за допомогою асоціацій і простої цікавості, легко і якісно засвоїти англійську мову. Отже, шановні батьки! Припиніть силоміць нав’язувати власній дитині нудних репетиторів, просто замовте курс ЄШКО - https://eshko.ua/ua/english_for_children_1_ukr.htm, і тихенько покладіть під подушку. Далі – наша турбота. Курси ЄШКО розроблені так, що не зацікавитися не можливо. Дитина ненав’язливо, залюбки вивчить усе, що потрібно. Не бійтеся страшних запитань ЗНО. Якщо дитина пройде потрібний курс, розгадає тести, як звичайний кросворд. Та й самі не бійтеся почати все спочатку. Може колись ви поховали свій лінгвістичний талант і саме настав час його витягти на світ божий, як справжній скарб. 

 

 

 

Створення і підтримка сайту pbb.lviv.ua

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123